Brum pri nahravani do NB

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
oersted

Brum pri nahravani do NB

Příspěvek od oersted » 26 srp 2005 12:28

Pri nahravani audia do NB mam problem s brumem.Samozrejme je to jen pri pripojenem trafu notebooku,ale nevim jestli za to muze trafo NB nebo mixu(zkousel jsem jich vic ,ale vsude je ten stejny problem).Zkusil jsem vsechno,ale nic.Myslite,ze by pomohol neake specialni oddelovaci trafo nebo filtr?Nemate neaky tip ???Na baterku to notas moc dlouho nevydrzi:-(
P.S. Mam notebok Acer+zvukovka M-Audio na firewaru

kexik

Příspěvek od kexik » 26 srp 2005 15:20

co je to do riti za skratku NB? musel som turovat mozok 20 minut nez mi vyhodil ze by malo ist o notebook...
pouzi search, presne tento problem sme uz riesili, s neistym vysledkom...
skus pouzit zdroj z ineho notebooku (ak staci vykonovo) a skus pouzit DIbox (najlacnejsie su za tisicovku asi) medzi mix a zvukovku

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 26 srp 2005 16:52

kexik píše:co je to do riti za skratku NB? musel som turovat mozok 20 minut nez mi vyhodil ze by malo ist o notebook...
pouzi search, presne tento problem sme uz riesili, s neistym vysledkom...
skus pouzit zdroj z ineho notebooku (ak staci vykonovo) a skus pouzit DIbox (najlacnejsie su za tisicovku asi) medzi mix a zvukovku
hehe taku lahku skratku nevie a na audionete hadze slovami ako "nasojkuvat" .... machra dela a hajzl ma na chodbe...
:D

kexik

Příspěvek od kexik » 26 srp 2005 17:04

dendy sklapni :)
novotvary su jedna vec a skratky druha... joj spomenul som si na vtip so SBTD :)

TommyB

Příspěvek od TommyB » 26 srp 2005 19:42

... mal som ten isty problem, s notebookom Compaq ... brum jak svina, blby trafak ... tak som objednal iny trafak, original k tomu typu notebooku, ale made in USA ... zapojim a ticho ako v hrobe ... teraz mam BENQ a robi to to iste, takze vidim, ze asi zase ten orig. vyhodim a pouzijem ten americky ... co ktomu dodat proste v Korei a lebo v Cine ci kde v hajzli sa to teraz vsetko vyraba nevedia 3. tisicroci spravit poriadny trafak ...

Odpovědět