Fostex Fr-2

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
Matheo

Fostex Fr-2

Příspěvek od Matheo » 16 pro 2005 13:59

Mate nekdo zkusenosti s timhle CF recorderem? Popripade prisli jste na nejaky mouchy?diky
film sound |breakbeat,dnb,progressive bb/house

solaris

Re: Fostex Fr-2

Příspěvek od solaris » 02 úno 2006 22:59

Matheo píše:Mate nekdo zkusenosti s timhle CF recorderem? Popripade prisli jste na nejaky mouchy?diky
Ahoj, pouzival jsem ho asi tak 10 dnu behem nahravani dokumentarniho filmu a funguje skvele, pokud si vystacis s dvouma stopama... Ja jsem ho vzdy pouzival do jedne stopy smerovy mikrofon a do druhe stopy mikroport. Jediny problem je napajeni... baterky zere strasne rychle, jedina moznost je mit sebou externi aku clanek s kterym vydrzi o dost dele ale neni to prijemne tahat sebou jeste 5kg baterku! Krom toho, trosku blbe udelaly srouby na stranach o ktere povesis opasek, porad mi vypadavali a musel jsem je hodnekrat zasroubovat zpatky, jsou totiz moc kratky.. Priste uz jsem sebou vzal PD4 ;-)

vr24

Datky jsou uz out of date

Příspěvek od vr24 » 08 úno 2006 22:43

S FR-2 mam taktez docela dobre zkusenosti, ma docela dobre vyresene ovladani predzesilovacu - je tam klasicky gain (coz nektere podobne stroje maji jen prepinacem). Blbe je, pokud potrebujes menit modulaci behem nahravani zvlast pro kazdy kanal. Pokud tocis taky dokumentarne - tago+port, tak je to v pohode, protoze mas stejny zdroj signalu a upravis si akorat pomery.
Vadi mi taky to pomale USB, kdyz to chces pouzit pro pretazeni dat, tak je mozna uz rychlejsi to prehrat v realnem case ;-) anebo radeji vytahnout medium a zkopirovat si to jinde.
Se sroubkama jsem problem nemel a baterii jsem vzdycky pouzil externi, tak ani nevim, jak ty interni vydrzi.
Vyhoda toho zarizeni taky je v tom, ze se k tomu da dokoupit timecode karta.
PD4 nebo obecne DAT jsou pro me osobne uz mrtve, posledni dobou jsem s nimi nemel dobre zkusenosti - hlavne co se tyce rotacnich hlav a zaznamu - caste problemy s dropy a tak podobne.

Odpovědět