jako chodí zvuk ve WIndows 7 ?

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
TTT31

jako chodí zvuk ve WIndows 7 ?

Příspěvek od TTT31 » 21 pro 2011 19:55

Zdarec, mel jsem nainstalovane windows XP na notasu, v nem nejakou integrovanou svinu zvukovku Realtek, nybrz ale nebyl problem prehravat napr videa na youtubu a zaroven je odchytavat na intput kanalu v CUbase. Ted jsem nainstaloval Windows 7 a z toho jak v nich chodi zvuk sem teda vazne jelen.... Mam pripojene monitory do sluchatkoveho vstupu na notasu a kdyz prehravam zvuk v Firefoxu nebo z Windowsu a zapnu CUbase okamzite se zvuk prepne z monitoru na notebookove repracky.... v optionu CUbase jsou tri volby ASIO4ALL ( na kterem mi v xp fungovalo vse tak jak sem popsal vyse), pak Generic low latency asio driver a a asio directX full duplex driver.... ah jo hlava mi to nebere, mohl by mi to nekdo nejak osvetlit jak to tady v tech 7kach funguje? a jestli se tu da rozbehat ten multi klient jakoze mi hraje neco ve Windowsu a v cubase si to v klidecku nahraju z inputu???? SOry mozna sem netrefil spravnou sekci fora ale tezko rict kam tenhle topic vubec zapada..... Hezke svatky preju vsem 8)

TTT31

Re: jako chodí zvuk ve WIndows 7 ?

Příspěvek od TTT31 » 22 pro 2011 00:12

dodavam ze mam notebook EXtensa 5620G s zvukovku Intel High Definition Audio, na strankach vyrobce nejsou ovladace pro Windows 7 .....

sedmicky si samy nainstalovaly nejaky driver v spravci zarizeni je HD device driver ... jak sem to mel nainstalovane na xpeckach instalil sem zvlast driver ktery tam pak primo vypsal tu moji zvukovku jmenovite neco realtek hd... nepamatuju si presne

TTT31

Re: jako chodí zvuk ve WIndows 7 ?

Příspěvek od TTT31 » 23 pro 2011 09:01

Tak sem nasel nejaky novy driver na realtek, nainstaloval, pak sem musel explicitne povolit ve sprave zvuku Windows smesovac, Opravdu nechapu, proc bylo defaultne zakazany (tzn se ani nezobrazoval)... Uz to fici lip, da se i nahravat ze zvukovky, ale multiklienta sem nerozbehal stejne, takze s odchytavanim zvuku na inputu cubasu z napr Firefoxu muzu zapomenout... zlate Xp do kterych clovek videl a vse fungovalo v pohode ....

btw dobra terapie samomluvou :mrgreen:

Odpovědět