Kurz pre zvukárov ???

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
bluerecording

Re: Kurz pre zvukárov ???

Příspěvek od bluerecording » 23 úno 2011 19:51

JohnyDeza píše:Tak, přihláška zaplacena, už jí jenom v pátek poslat 8)
Tesim sa na stretnutie na prijimackach...

JohnyDeza

Příspěvek od JohnyDeza » 23 úno 2011 20:06

bluerecording píše:
JohnyDeza píše:Tak, přihláška zaplacena, už jí jenom v pátek poslat 8)
Tesim sa na stretnutie na prijimackach...
Já také, jenom doufám, že mě tam moc nepotrápíte :-D Prakticky všechny věci k přijímačkám se budu muset naučit znovu - od základky, kdy jsem chodil do klavíru, už uběhlo pěkných pár let :)

laciDJ

Příspěvek od laciDJ » 02 kvě 2011 23:56

kdo vie niečo otejto škole viac pls napíšte sem a já vám poslem mail :) ďakujem...

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 03 kvě 2011 10:41

Mne teda uz davno usiel vlak, ale mat tu moznost pred 15 rokmi, mozno by som o pokracovani po strednej zauvazoval. Dnes s 30-tkou na krku je to uz bohuzial pase. Nechce sa mi zdlhavo studovat web, tak sa opytam len informativne v skratke - vyzaduje toto studium zvladnute ucivo zo ZUS? Hru na nejaky nastroj? Znalost not a vseobecnu nauku, ktoru sa deti ucia popri ZS?

bluerecording

Příspěvek od bluerecording » 03 kvě 2011 13:45

Zvukovy majster alebo majster zvuku by samozrejme mal ovladat zakladnu hudobnu terminologiu, dejiny hudby a ciastocne aj hru na nejaky nastroj. To vsetko mu pri praci moze vyrazne pomoct - studiova zvukarina je umelecka praca, aj ked to tak casto v nasich zemepisnych sirkach nevypada. Teda odbor si vyzaduje, aby uchadzac vedel hrat na nastroj alebo spievat v intenciach klasickeho vzdelania {nejde o interpretacnu uroven konzervatoria, pokojne postaci zopar rokov na ZUS}. Znalost not je pre studioveho zvukara klucova! Vyvoj hudobneho myslenia a dejiny hudby vseobecne su potrebne z toho dovodu, aby sme sa mohli pri zvukarine bavit aj o umeleckom rozmere {kazde hudobne obdobie ma svoj tzv. zvukovy a hudobny ideal na ktorom sa stavia dalej, to sa tyka aj popularnej hudby} a nie len na urovni "tu je rec a tu je stop, uz som zvukar".

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 03 kvě 2011 14:37

Ja samozrejme na ziadneho zvukoveho majstra neaspirujem, pytal som sa len zo zvedavosti.

bluerecording

Příspěvek od bluerecording » 03 kvě 2011 14:39

A kto sa nepyta, sa nedozvie, takze dakujem za opytanie :D

pmaudio

Příspěvek od pmaudio » 18 úno 2015 22:10

Radi vás naučíme všetko, čo v praxi potrebujete pre prácu zvukára a zvukovéko technika. Kontakt nájdete na http://www.pmaudio.wbl.sk

Odpovědět