Live reccording a restaurace přepálených míst...

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
dejwatko

Live reccording a restaurace přepálených míst...

Příspěvek od dejwatko » 30 kvě 2011 16:37

Nahrával jsem včera sbor a pár nástrojů v kostele.Docela se mi to povedlo až na jedno místo,kde nasadili jako o život a mě to šlo trochu za roh,poradíte mi prosím,jaké jsou možnosti,jestli vůbec nějaké? je to jeden akord,ale už i to prostě zabolí :-) Díky!

zazz

Re: Live reccording a restaurace přepálených míst...

Příspěvek od zazz » 30 kvě 2011 17:15

Vyzkousej tohle

http://www.izotope.com/products/audio/rx/

Je tam plugin DeClip, ten by mohl pomoct

dejwatko

Příspěvek od dejwatko » 30 kvě 2011 17:33

vyzkousim,diky..Ja jsem to prozatim vyresil tak,ze ctyr mikrofonu jsem na ten uvodni akord nechal dva prostredni,ktery to vzaly jeste vpohode,ty krajni jsem zamutoval a prostredni rozhodil do stran,upravil hlasitosti a na dalsi akord jsem to vsechno vratil zpatky,posloucham to ted porad dokola a neni to ani slyset,tak snad vpohode,ale tu masinku vyzkousim,diky!

kexik

Příspěvek od kexik » 31 kvě 2011 08:12

myslim ze si to vyriesil celkom sikovne, to je lepsie riesenie nez declickovat. ale aspon si sa poucil do buducnosti. ono treba pri soundchecku donutit hudobne teleso dat tam plne fortissimo a este k tomu pridat aspon 6dB, radsej 9. niekto dava este viac, ovsem to su prachati profici, ktori maju tichy gear...

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii » 31 kvě 2011 09:30

Nebo mít v preampu limiter :wink:

P.

dejwatko

Příspěvek od dejwatko » 31 kvě 2011 20:11

Ja jsem to nahraval jenom na presonus zvukovku 8mi kanal,takze zadna hitparada,natoz limiter :-) Nastavoval jsem si to na generalce podle nejexponovanejsiho mista a dal jsem si docela rezervu,ale naostro to vypalili jako o zivot :-) Na zbytku vecera uz zadny takovy preexponovany misto ani zdaleka nebylo :-) Asi se uřvali :-)

Odpovědět