Může mi pls někdo zhodnotit??

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Hiddenplate

Re: Může mi pls někdo zhodnotit??

Příspěvek od Hiddenplate » 20 bře 2010 21:49

koma6 píše:zkusil bych ten prostor na masteru na hulváta
Hele to nějak nechápu. :)

Jako kytary do sterea jo, ale na master cpu jen reverb, aby to trochu celkově zapadlo. Jinak jako stereo nevim jak na master. :) Jedině mě napad stereo enhancer, ale ten je trochu na něco jinýho. Žádnej plug, aby to chytlo do hloubky mě nenapadá. Jedině teda možná asi Stereo Vitalizer od SPL, ale ten není FREE. :D

EDIT:
koma6 píše:nepošleš mi to bez bubnů? bavilo by mne to nabouchat...
Jestli do toho chceš ještě furt bouchat tak DOWNLOAD HERE :) -> http://hiddenplate.wz.cz/rhythm_practic ... s_only.mp3

JOhny2005

Příspěvek od JOhny2005 » 25 bře 2010 09:04

to Hiddenplate: tedy řeknu ti, že ikdyž tuhle muziku absolutně neposlouchám, tak ten výjezd od 2:24 do konce skladby je pro mě masakrální. Líbí se mi jak v tvojí verzi, tak si ho dokážu představit i ve stylu, který poslouchám já.

komasix

Příspěvek od komasix » 25 bře 2010 12:10

Ahoj ..jojo už to mam stažený jen ted nemam vůbec čas... děkuju.
tim prostorem sem myslel právě nákej verb na masteru aby se to trochu spojilo. Krásný věci se daj dělat i s obyčejnym roomvorks...

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 25 bře 2010 18:27

koma6 píše:Ahoj ..jojo už to mam stažený jen ted nemam vůbec čas... děkuju.
tim prostorem sem myslel právě nákej verb na masteru aby se to trochu spojilo. Krásný věci se daj dělat i s obyčejnym roomvorks...
reverb na master prosim ne, ale roomworks (standardni cubase/nuendo verb) je kazdopadne imho hodne podcenovanej verb, kterej v praci pouzivam skoro porad a v 9.9 z 10 pripadu dostane prednost pred waves algoritmickejma verbama.

Hiddenplate

Příspěvek od Hiddenplate » 28 bře 2010 09:41

Tak jsem si vzal k srdci všechny vaše rady a zkusil jsem to trochu všechno ještě poštelovat. :)

Kytary jsou 50/50 (L/P), upravil jsem bicí, namísto Line6 Direct Outu jsem vytáhnul Amplitube (abych mohl vykroutit zvuk s větším "bajtem" jak by řekl Wohma :D) a na master žádnej reverb.

Je to takovej pomalej, opakující se (riff, chorus, riff, chorus...) rock. Každopádně jde o mix a pre-master jako vždy. :)
EDIT: Nějak blbne player, tak kdyžtak CLICK HERE --> http://hiddenplate.wz.cz/new_sound-test.mp3

Hiddenplate

Příspěvek od Hiddenplate » 03 dub 2010 19:12

Jsem zkoušel udělat ještě jinou nahrávku, kde jsem udělal úplně jinak kytary a bicí. Akorát jsem tam zkusil ještě nahodit Kjaerhus Classic Reverb. Už by to komplexně nemělo bejt tak plochý. :) Co myslíte?

Oldschool Destrucion Song

Odpovědět