Nemáte někdo zkušenost s touhle kytarou?

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
Rojmane_

Nemáte někdo zkušenost s touhle kytarou?

Příspěvek od Rojmane_ » 15 srp 2018 14:28

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat. Nemáte někdo zkušenost s touhle kytarou.
https://kytary.cz/oscar-schmidt-oacefn-a-u/HN183298/
Děkuji

MDudas

Re: Nemáte někdo zkušenost s touhle kytarou?

Příspěvek od MDudas » 17 srp 2018 00:52

Ja sa v gitarach prd vyznam, ale toto tvrdia skoro vsetci moji znami, co sa vyznaju:
- v tejto cenovej kategorii je kontrola kvality a naroky na materialy vo vyrobe pomerne nizka. Kvalita a zvuk sa menia kus od kusu. T.j. tvoja otazka nema vyznam. Ak chces vediet ako hra, jedine zajst do obchodu a vyskusat. Ak sa Ti bude pacit, kup si ten vystaveny ojazdeny kus. (nie novy zo skladu, ktory si neskusal)

rastis

Příspěvek od rastis » 17 srp 2018 10:32

ako v prispevku vyssie: v tejto cenovej relacii a specialne pri akustickych gitarach treba vyberat konkretny kus v obchode. niektora nemusi dobre ladit, niektora moze mat zvukovy problem, niektora moze byt blbo nastelovatelna a tym padom blbo hratelna, a niektora moze zazracne prekvapit v dobrom, atd ... cize najst obchod, kde maju v danej cenovke vela kusov podobnych gitar a najst tu najlepsiu ...

mando

Příspěvek od mando » 17 srp 2018 12:12

suhlasim s vyssie uvedenym, kazdopadne sa od tej gitary neda ocakavat prakticky nic, nie je pouzite masivne drevo, cinske nastroje byvaju casto nenastavene, elektronika najlacnejsia mozna atd.

ak kupovat akusticku gitaru tak kvôli zvuku treba aspon masivnu prednu dosku, v tejto cenovej by som trochu veril mozno Cortu... ale inak by som asi isiel do starsieho nastroja...

Odpovědět