Placené konzultace k mým mixům

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
kronda

Placené konzultace k mým mixům

Příspěvek od kronda » 02 zář 2015 13:55

Našel by se tu nějaký mixu znalý lidumil/masochista, který by byl ochotný mi dlouhodobě poskytovat osobní konzultace a pomoc s dotažením mých mixů hlavně po stránce zvukové kvality (vyváženost, hloubka, průraznost...)? Šlo by o práci na mé mixing session (aktuálně bych potřeboval dotáhnout 3 mixy v Audition 3+Waves VST, ale pak už dál dělám v Cubase 8), kdy bysme společně řešili, co a proč nefunguje a jak to vylepšit (jak tu basu udělat podobně dobrou, jako na té a té profi nahrávce apod). Nejsem začátečník, znám DAW a obvyklé efekty, ale potřebuju se zlepšit v praxi na konkrétních projektech. S profi studii zkušenost mám, akorát mi vždycky nevyhovuje, že je to takový narychlo... Styl od rocku po indie-pop, bicí+basa+kytary+klávesy/synthy+zpěvy, nic vyžadujícího speciální přístup, něco živé bicí, něco programované.

Na ceně (za hodinu) bychom se určitě domluvili, nicméně co bych rád:

- Praha (jako myšleno max 30min MHD z centra)
- časově večer nebo o víkendu, třeba jednou za 14 dní na 3h, podle aktuálních možností a potřeby
- dobrá komunikace, chápání mých potřeb jako klienta (tzn. jisté pochopení pro mé kreativní nápady, ale kritiku vítám) a nějaký ten čas a energii nazbyt
- asi hlavní problém - práce na mém počítači (Win8, Cubase, Waves VST) bez použití dalšího hw, takže spíš vysvětlení principů a praktické použití (EQ, komprese, reverb...) než rady typu "to musíš prohnat tímhle lampovým kompresorem...", teda pokud není ve Waves;)

Není nutný mi vysvětlovat, že se takhle k profi mixům nedostanu apod, prostě bych se chtěl jen zlepšit v teorii i praxi a vytvořit rozumné mixy. Nemám zájem o kurzy, semináře, workshopy.

Díky za kontakty a konkrétní nabídky (ty prosím do PM s ukázkami práce, mé mixy pošlu v odpovědi).

David

Odpovědět