Poraďte studia na mix a mastering

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
Mitch

Poraďte studia na mix a mastering

Příspěvek od Mitch » 09 bře 2012 23:33

Ahoj,

mám pár nějakých projektů a rád bych je konečně zfinalizoval a proto také hledám studio, kde bych si mohl nechat skladby zmixovat a zmasterovat. Rád bych u toho byl osobně, protože tuto fázi v podstatě neznám, nevím co vše je a není třeba a z tohoto důvodu bych si i velmi rád promluvil s dotyčným zvukovým mistrem, abych zase mohl načerpal nějaké nové vědomosti a poslech si rady od profesionálů. Koukal jsem se na internet, ovšem raději bych se poptal tady, jestli by jste mi nemohli nějaké osoby či studia doporučit z vlastní zkušenosti...Je jasné, že na anděla ty nahrávky nejsou, :D takže nehledám to nejlepší co u nás je, ale na druhou stranu zase nehledám úplný underground, takže spíš nějaký ten průměr. Byl bych rád za nějaké odkazy, popř. kontakty i osobní zkušenost.

DÍKY!

V žánru pop/hiphop/elektro...

matucha

Re: Poraďte studia na mix a mastering

Příspěvek od matucha » 10 bře 2012 03:03

Kdyz u toho chces byt, tak bys mel uvest odkud jsi, pripadne kam bys byl ochotnej zajet. V praze jsou obvykli podezreli na tyhle styly Juanita/Brooklin, Ecson, Etien... a hromada dalsich, na ktery si ted nevzpomenu nebo je neznam nebo jsou trochu jinde zanrove.
Andel neandel, dulezity je kolik na to mas penez a koho prace ti nejvic sedi. Nema smysl se omezovat v prvnich momentech a bat se za nekym jit. Podminky ma malokdo vytesany do kamene a na leccem se muzes dohodnout. Delat s nekym, kdo ma pro tebe nejblizsi hudebni/zvukovy cejteni je pro tebe nejcennejsi ze vseho a znamena to taky, ze se k vysledkum dostanes driv a snaz.

Mitch

Re: Poraďte studia na mix a mastering

Příspěvek od Mitch » 10 bře 2012 09:04

Praha je úplně v pohodě. Myslel jsem si, že bych si prohlédl třeba stránky, poslechl ukázky prozatímní práce a pak se případně dohodl na všem ostatním.O ceně nemám představu, teda tuším kde se to asi pohybuje, ale to bych se rozhodoval až na základě konkrétní domluvy, nabídky atd. To je vždycky na zvážení...

Odpovědět