Vhodna Latka pre Basove Pasce

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
djbircoff@gmail.com

Vhodna Latka pre Basove Pasce

Příspěvek od djbircoff@gmail.com » 10 říj 2011 22:20

Zdravim moj projekt basovych pasci sa pomaly ale isto blizi k zaveru jedine co uz prakticky bude treba je ich prekryt nejakou vhodnou latkou.Planujem pasce pouzivat sirokopasmovo resp. bol by som rad keby pohlcovali v celom frekvencnom pasme tj basy,stredy aj vysky.Viem ze je rozdiel v tom aka latka sa pouzije.
Nasiel som obrazok od Fova ktory nakupoval latku niekde v ikea bohuzial nic podobne som na ich slovenskych strankach uz nenasiel mozno som zle hladal.Kazdopadne myslim ze by bolo fajn pre viacerych uzivatelov keby ste sem hodili nejake ceske aj slovenske linky na stranky s obrazkami na rozne typy latok,ktore by boli vhodne pre basove pasce dakujem...;-)

Hammond

Re: Vhodna Latka pre Basove Pasce

Příspěvek od Hammond » 11 říj 2011 05:23

Ja by som zasiel do nejakeho kamenneho obchodu s metrovym textilom. Urcite sa podobny obchod nachadza v kazdom vacsom meste. V Ba ich je niekolko. Ikeu nemusim ako taku :?

kexik

Příspěvek od kexik » 11 říj 2011 06:53

ja si naopak myslim ze na materiali moc nezalezi. Podstatnu robotu robi ten absorbcny matros pod tym.

Gustav

Příspěvek od Gustav » 11 říj 2011 09:32

:idea: Volil bych látku průzvučnou a hrubší , takovou síťovanou (lidově PYTLOVINA) ,běžně k dodtání v "ŘEMPU" 8)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 11 říj 2011 10:24

gustave, neposilas podpisy? tvuj plakat v zivotni velikosti se signaturou, to je muj sen..

Gustav

Příspěvek od Gustav » 11 říj 2011 17:55

Sbíráš AUTOGRAMY ? Tak se někdy stav v CLUBU :) GvF :D

djbircoff@gmail.com

Příspěvek od djbircoff@gmail.com » 11 říj 2011 19:59

Myslim si ze na type pouzitho materialu predsa len trosku zalezi napr latka ktora bude menej priezvucna bude asi skor viacej odrazat vyssie stredy a vysky,naopak nieco podobne pytlovine bude asi odrazat menej aj ked je to samozrejme len nazor v rovine teoretiky hadat sa urcit es vami skusenejsimi nebudem..:)
Kazdopadne teda dobre popozeram nejake obchody na okoli a skusim kupit nieco co by zodpovedalo parametrom dikes..:-)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 11 říj 2011 20:28

no tak to potahni nejakejma pyramidkama treba..

djbircoff@gmail.com

Příspěvek od djbircoff@gmail.com » 11 říj 2011 21:53

Neviem ci pyramidky budu zrovna najvhodnejsie riesenie,klasicke lacne molitanove pyramidky s uzavretou bunkovou strukturou budu skor asi viac odrazat a branit pohlcovaniu.Pouzitie origo pyramidiek s otvorenou bunkovou strukturou typu (napr AURALEX alebo podobne) budu zase prilis zbytocne nakladnym riesenim.Tym padom vzhladom na moje poziadavky a teda co najvacsiu pohltivost bude zrejme najvhodnejsie pouzit asi material ktory bude pohlcovaniu branit v co najmensej miere.Latka s velkou prezvucnostou sa teda zda byt zatial najvhodnejsou variantou,kazdopadne dakujem za dobry napad.:-)

Odpovědět