Zkušenosti s LINE ARRAY ozvučováním

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
BlizzardDj

Zkušenosti s LINE ARRAY ozvučováním

Příspěvek od BlizzardDj » 19 bře 2014 15:02

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s Line Array. Chtěli by jsme něco pořídit, ale nevím co vybrat. L Acoustic si dovolit nemůžeme. Tak pokud někdo ví o levnějším a kvalitním řešení, budu rád za každou radu. V čechách jsem našel tuto firmu co line array prodává. Jsou to repra značky C-Mark ( http://www.line-array.cz/z28-line-array-lnd32a-aktivni/ ). Ale nenašel jsem nikde žádné recenze nebo zkušenosti s těmito repro...Díky moc

vitek_cz

Re: Zkušenosti s LINE ARRAY ozvučováním

Příspěvek od vitek_cz » 19 bře 2014 19:37

Proc chcete paneboze LineArray? Vite, co Vam to prinese za vyhody, kdyz to chcete? C-mark jsem sice ja neslysel, ale z ruznych smeru jsem slysel kritiku. Jsou to levne komponenty v libivem designu.

BlizzardDj

Příspěvek od BlizzardDj » 20 bře 2014 15:19

Chtěl jsem nějaký směrový ozvučení, tak proto LineArray... pokud víš o něčem lepším, nechám se rád poučit :) Každá rada se hodí.

Díky moc ;)

Potřebovali by jsme PAčko s kvalitním zvukem na akce pro cca 1000 lidí, takže pokud víš o čemkoliv, co by tohle splnovalo, tak napiš prosím tvůj tip....

vitek_cz

Příspěvek od vitek_cz » 20 bře 2014 18:16

Zalezi na rozpoctu. Tim, ze jsi uvadel tn C mark jsi neprimo naznacil, ze do toho nehccete davat statisice.

Vyhody linearray (Dostrel do vetsi dalky v rozumnem frekvencnim pasmu) se projevi az od vyssiho poctu beden. Treba 3-4 na stranu. A to uz se blizis k milionu.

Existuji dobre konvencni PA, ktere Vam splni to co chcete za mensi penize.

greezmen

Příspěvek od greezmen » 20 bře 2014 20:30

DBtechnologies ma vyborne riesenia aj linearaye za rozumnu cenu sam mam 4ks T8 tie su aj na predaj kvoli nevyuzitiu a 6ks T12 hra to jak lusk a knim pouzivm robene basrefexy 35hz ladenie.

BlizzardDj

Příspěvek od BlizzardDj » 20 bře 2014 21:15

No s cenou cca kolem milionu jsme počítali. Počítali jsem s 8mi kusama (4 na každou stranu) + nějaká subbasy k tomu. Koukal jsem na nějaké sestavy od L-Acoustics, ale to už je dost drahý a cena je hlavně bez příslušenství. Nevíte o něčem co se dá koupit za rozumnou cenu jako komplet? Určitě bych chtěl něco aktivního, abych nemusel řešit zesilovače a taky něco co se dá rozebrat, pokud by bylo potřeba někde slabší ozvučení....

Odpovědět