Externí zvuková karta TerraTec DMX 6Fire USB

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
Standa

Externí zvuková karta TerraTec DMX 6Fire USB

Příspěvek od Standa » 14 čer 2008 16:37

Tato externí karta má některé velmi dobré vlastnosti, ale také konstrukční nedostatky. Jako velmi velký nedostatek se mě jeví vstup pro monofonní mikrofon, který navíc se při mixování přidává pouze do levého kanálu. Takže při vytváření filmů doplníte děj krásnou stereofonní hudbou, ale komentář slyšíte pouze z levého kanálu. Navíc (aspoň u mé karty) nefunguje řízení hlasitosti mikrofonu točítkem na předním panelu. Mikrofon je stále slyšet, i když je "hlasitost" na minimu. Také "MUTE" na ovládacím panelu mikrofon nevypne, ale jen ztlumí. Nevím, zda se jedná o vadný kus a nebo to snad konstruktér tak chtěl? To by byla hrůza. Proto sháním někoho, kdo tuto externí zvukovou kartu má a mohl by mě sdělit své zkušenosti. Zatím jen doufám, že tomu asi plně nerozumím. Snad. Prosím, ozvěte se na e-mailu: daxs@seznam.cz Děkuji.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 14 čer 2008 16:56

Pockej pockej, kdyz si pres ten mic vstup neco nahrajes do mono stopy, je prece na tobe, kde ve stereu ji umistis.
BTW at koukam, jak koukam, nikde na celnim panelu zadny tlacitko mute nevidim: http://www.terratec.net/en/products/pic ... eedd26.png (a jeste jsem nevidel preamp, kde by bylo)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 14 čer 2008 19:25

kermitak: asi myslel mute v sw rozhrani

Odpovědět