Externí zvukovka pod monitorem

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
peetr1

Externí zvukovka pod monitorem

Příspěvek od peetr1 » 23 led 2007 15:31

Dobrý den . Bydlím v paneláku, mám potíže s místem. Chtěl bych si pořídit nový stůl na komp a bedny, rozmýšlím s umístěním zvukovky. Mám dotaz: Můžu umístit ext.zvukovku RME Fireface400 pod LCD monitor (cca 20 cm níže), aniž by to mělo nějaký negativní vliv na výsledný zvuk?
Představu mám takovou, že by táto zvukovka byla ve středu stolu, monitory mám zatím pasívní, cca 50 cm napravo i nalevo, to mě však v současnosti dělá paseku. Tak bych je chtěl nahradit nějakými aktivními neardfieldy. Protože si však chci již v předstihu pořídit nový pracovní stůl,
tak by mě zajímalo zda je toto rozmístění vhodné.
Dík za názory

kexik

Příspěvek od kexik » 23 led 2007 16:37

vyskusane to teda s fireface nemam, ale nespozoroval som, ze by z lcd monitora islo do luftu nejake svinstvo... dokonca pohodeny volny mikrofonovy kabel zapojeny do mixu nic nenaindukoval, to si nahodou pamatam... navyse ma zvukovka plechovu krabicu
mozno by som sa bal CRT monitoru, ale lcd bude imho ok

peetr1

Příspěvek od peetr1 » 23 led 2007 17:23

Díky Kexik za pozitivní zprávu. Myslel jsem si, že to mají odstíněné OK, LCD je též menší zlo než CRT, mno ale raději si nechám poradit než udělám nějakou kravinu........a že jich bylo. Takže ještě jednou Ď.

Odpovědět