fast track po shozeni programu na listu sumi

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
sirup

fast track po shozeni programu na listu sumi

Příspěvek od sirup » 12 srp 2010 22:01

Nevite cim to. Prijde mi ze se to chova random. Shodim FL např. a pak obnovim a zvuk strasne praska. Kdyz postup opakuji tak to prestane, chova se to jak chce... Muze byt neco s tou zvukovkou?

James L.

Re: fast track po shozeni programu na listu sumi

Příspěvek od James L. » 13 srp 2010 10:30

Ahoj

tenhle problém mám taky a mám kámoše, kterému tato zvukovka dělá ještě větší neplechu.
Každopádně jsem pro to ještě nenašel dobré řešení. Problém odstraňuju tak, že drivery přepnu na "none". To dělám proto, aby kdybych měl zaplý vstup a přepnul na ovladače notebooku nedošlo k zpětný vazbě jak už se mi kolikrát stalo a skoro jsem ohluchl.

Takže přepnu na "none" a zpátky na ASIO drivery Fast Tracku a jedu dál.

Mě teď začla tahle zvukovka dělat to, že se z ničeho nic vypne zvuk. Ať s ní skládám nebo se jen dívám na film. Nemá to žádnou pravidelnost, ale prostě se vypne ale zvukovka je pořád zaplá. Zkracoval jsem i USB kabel ale nepomohlo to.

Tahle zvukovka byl hodně špatný kup.

kexik

Příspěvek od kexik » 13 srp 2010 11:07

uz som to pisal, fast track NESMIE byt pouzity ako audio device pre playback vo windows... vtedy to robi tieto veci... ako default device si tam nahodte internu zvukovku. tym padom cez fast track nebudu hrat windowsie zvuky, ale kto to potrebuje... prehravace treba nastavit natvrdo interne na fast track, nie cez sound mapper, vsetky dobre prehravace to vedia (vsetky okrem windows media playera, aby som bol presny)

James L.

Příspěvek od James L. » 13 srp 2010 20:04

No mě to dělá i v DAWu

charonme

Příspěvek od charonme » 14 srp 2010 09:09

kexik píše:vsetky dobre prehravace to vedia (vsetky okrem windows media playera
tym slovom "dobre" si uz vylucil wmp, takze si nemusel dodavat tie zatvorky :)

sirup

Příspěvek od sirup » 15 srp 2010 22:50

nastavil jsem primarni ve widlich integrovanou a problem je tu stale... Ve FL mam mit jako zvukovku nastavenoi asi Maudio asio usb co? Nebo normal asio?

Odpovědět