Focusrite Saffire pro24 -zapojeni 2 paru monitoru

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
ball

Focusrite Saffire pro24 -zapojeni 2 paru monitoru

Příspěvek od ball » 29 led 2013 22:34

Zdravím ,mám Saffire pro 24 a chtěl bych zapojit 2 páry beden ,je to možné nějak ? Zvukovka ma sice 6vystupu
Jeden par mam zapojeny klasicky ve výstupu 1a2 ale když dam další bedny do 3,4 takto nehraje...ale prý by to melo hrát .
Máte někdo s touto zvukovkou zkušenosti ohledně vice párů monitoru .
Jen pro upřesnění jedny mam asi experience 8 a dalsi jsou M audio které maji digitální SPDIF
takže touto cestou jsem to rozchodil a hrálo to ...ale není to na úkor zvuku není jepsi klasicky pres XLR canon
? Díky moc

Settler

Re: Focusrite Saffire pro24 -zapojeni 2 paru monitoru

Příspěvek od Settler » 29 led 2013 22:54

No nehraje.. mas v SW nasmerovany vystup do dalsiho paru..? 6 vystupu ve specifikaci neznamena, ze jde o jeden stereo vystup, ktery je 3x duplikovany.. kazda tahle linka je nezavisla.. je to ciste otazkou nastaveni SW..

ball

Příspěvek od ball » 30 led 2013 20:58

jj díky takže stačí přípoji dalsí pár beden (takže tato zvukovka zvládne tedy az 3 páry monitoru mezi nimi muzu prepinat chapu to správně ?) a přepnout v Saffire MixControl jak je Monitor control tak zaskrtnout např 3 a 4 mělo by mě hrát dalsí pár ? to by bylo dobrý vyhl bych se kupovaní např MON 800 od behringeru ... Nebo podobného zarizeni
Ps: Píší to tak stručne protože jsem to nedávno zkoušel zapojit takto 2 pary beden a kdyz jsem to dal na vystupy 3 a 4 tak to strasne ta ESI bedna bruměla jak prase .....tak jsem to vypojil a myslel jsem ze jsou na vystupy uzpusobené jen výstupy 1 a 2 jak zde na fotce of Focusrite Díky

http://global.focusrite.com/firewire-au ... ire-pro-24

delay

Příspěvek od delay » 31 led 2013 10:49

Buď se spokojíš s přepínáním na interním mixu myší, nebo si kup nějakej ten HW distributor, ten Behringer možná šumí (zprostředkovaný info), Samson by mohl bý lepší. V případě, že ten druhej pár bedýnek jsou nějaký vořezávátka pro občasnou kontrolu, tak bych se na to vys... a zapojil je do sluchátkovýho výstupu.

Odpovědět