Integrovaná zvukovka :D

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
Anarki

Integrovaná zvukovka :D

Příspěvek od Anarki » 03 pro 2009 18:50

nemate nekdo zkusenosti s tvorbou na integrovane zvukove karte ? je to velky rozdil ve zvuku v porovnani s nakou kartou za cca 4000 ?

kexik

Re: Integrovaná zvukovka :D

Příspěvek od kexik » 03 pro 2009 18:54

VELKY. hlavne z dovodu roznych problemov s roznymi DAW programami. a integrovanou kartou nejde ani trocha seriozne nahravat. je tam sum, ruchy a naozaj nehorazne skreslenie

mONOGRAm

Příspěvek od mONOGRAm » 03 pro 2009 18:55

Anarki: "Ty nie si zly chlapec, Ty si len betar!" - takymto a este inym nas castovala pani ucitelka, ked sme vyvadzali kadejake foriky.

marian

Příspěvek od marian » 03 pro 2009 18:58

Rozdiel integrovanej zvukovky a uz zvukovky za cca 70Euro je velky

Hlavny az obrovsky rozdiel je v latencii a potom integrovane zvukovky su zasvinene bordelom z pc (zuciastky su vsetky pokope, a ovplyvnuju zvuk - napr. interne zvukovky robia take veci, ze ked ti pracuje disk, tak pocujes normalne cez repraky pukanie - toto sa da externou zvukovkou eliminovat)

Anarki

Příspěvek od Anarki » 03 pro 2009 19:01

Ja vim, jsem lama :D ted pouzivam zvukovku M-Audio MObile Pre USB a jsem nucenej se ji zbavit, monitory mam M-Audio Bxa, tak chci jenom vedet, na jakou hruzu se mam pripravit. Samozdrejme bych pouzival ASIO4all ...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 03 pro 2009 19:28

marian píše:Rozdiel integrovanej zvukovky a uz zvukovky za cca 70Euro je velky

Hlavny az obrovsky rozdiel je v latencii a potom integrovane zvukovky su zasvinene bordelom z pc (zuciastky su vsetky pokope, a ovplyvnuju zvuk - napr. interne zvukovky robia take veci, ze ked ti pracuje disk, tak pocujes normalne cez repraky pukanie - toto sa da externou zvukovkou eliminovat)
To neni problem interni karty, to je problem blbeho navrhu. Kdyz vezmes treba kartu od RME, tak zadny bordel neuslysis.
Externi zvukovky jsou na bordel nachylne taky, dostane se tam po kabelu.

marian

Příspěvek od marian » 03 pro 2009 19:51

Kermitak píše:
marian píše:Rozdiel integrovanej zvukovky a uz zvukovky za cca 70Euro je velky

To neni problem interni karty, to je problem blbeho navrhu. Kdyz vezmes treba kartu od RME, tak zadny bordel neuslysis.
Externi zvukovky jsou na bordel nachylne taky, dostane se tam po kabelu.
ja som to myslel tak, ze vacsina tych integrovanych na doske a napr. v notebookoch , nie ako interna napr. od RME =)
zle som sa vyjadril

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 03 pro 2009 19:56

Sorry, ja ctu blbe, misto integrovana ctu interni ;)

Odpovědět