M-audio audiophile USB

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
holodroid

M-audio audiophile USB

Příspěvek od holodroid » 03 pro 2007 20:47

takže první zásadní problém spočívá v nastavení latence používám FL studio
v Audio setings mám nastaveno M audio USB ASIO primární latence je nastavená na 5 ms bohužel při použití více sinťáků a efektů je to na můj stroj moc a zvuk zače praskat problém je v tom že hodnotu nelze změnit po poklikání na Shou ASIO panel se dostanu do 3 záložkového menu s názvem M-audoi Audiophile USB properities a když se pokusím na záložce latency pohnout šavlí nahoru vypíše mi to: zařízení připojené k systému nefunguje
co s tím ?

no a další věc možná související s tím prvním problémem ovšem myslím si že to bude spíš softwérová záležitost...
Tahle zvukovka byla koupená z druhé ruky s tím že je nefunkční což ovšem neodpovídá realitě ale děje se následující: problém nastává při odpojení když např beru noťas sebou do školy pak příjdu zapojím a z reproduktorů se ozývá brum zvukovka nehraje při otočení volume se z repráků ozve šílený pískot pokud však zvukovku v tomto stavu vypnu a zapnu je vše ok nevíte v čem by mohl být problém ?vím že tohle je spíš luštění z křištálové koule ale tak co kdyby...

kexik

Příspěvek od kexik » 04 pro 2007 09:58

1. m-audio drivery imho nevedia menit ASIO latenciu za jazdy... musis zavriet FL a nastavit a znova spustit

2. obecna nectnost usb periferie... musis vzdy pripojit (=zapnut) zariadenie na uz beziaci komp

holodroid

Příspěvek od holodroid » 04 pro 2007 10:37

kexik píše:1. m-audio drivery imho nevedia menit ASIO latenciu za jazdy... musis zavriet FL a nastavit a znova spustit

2. obecna nectnost usb periferie... musis vzdy pripojit (=zapnut) zariadenie na uz beziaci komp
Díky moc už se to podařilo :)
Ale u té druhé věci se mi to nějak nepozdává pocopil bych kdyby ji třeba nenadetekoval ale brum a pískou při otočení potenciometru ?

Odpovědět