Mackie Onyx 400F a test kariet v Keys magazine 12/05

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
michal mishek

Mackie Onyx 400F a test kariet v Keys magazine 12/05

Příspěvek od michal mishek » 31 črc 2007 13:48

Pozdravujem.
Planujem zakupit zvukovku na domace hudobne "kutenie". Vybavenim by mi plne vyhovovala Mackie Onyx 400F. (teda popravde - napriklad mnozstvo vystupov ani nevyuzijem, ale budu dobrou investiciou do pripadneho buduceho rozsirovania)..

Zatial som v stadiu rozhodovania a zbierania informacii.. ..parametrovo karta plne dostacuje - prevodniky AKM (5385 a 4358) su prakticky "top of the line".

Podla for mala 400F v zaciatkoch problemy so stabilitou a ovladacmi - tie by ale myslim mohli byt vyriesene (je na thu uz cca rok a pol).. ..prakticke skusenosti ale samozejme rad precitam!

Co by mi pri rozhodovani vyrazne pomohlo, by bol test z nemeckeho Keys 12/05, kde je 400F porovnana s profi standardami ako Apogee, Motu alebo Fireface 800.. ...na webe Mackie je z tohoto testu len uvod:

http://www.mackie.com/pdf/press/12-05_4 ... eys_DE.pdf

Je mi jasne, ze s Apogee, Metric Halo, alebo RME FF800 tazko superit a ze 400F ich v teste neporaza (napriklad oproti FF800 stoji 400F menej ako polovicu) - zaujimal by ma vsak naskok s ktorym drahsie audio interfejsy skoncili a ako napriklad vyzeraju merania (ktore by snad mohli byt sucastou testu (neviem))... ??..

Cize: nema niekto Keys 12/2005 k dipozicii??.. ..bol by ochotny poslat (v pripade elekt.verzie), pripadne oskennut.. ..na oplatku mozem ponuknut nejake ine zaujimave citanie (mam tu par servicnych manualov - zvacsa ale k PA veciam).

A samozrejme ak je tu nejaky uzivatel 400F, tak rad precitam prakticke skusenosti..

Pripadne: ake ine moznosti nakupu sa v tejto cenovej striede ponukaju(20 ceskych = cca 23 sloveskych je prakticky maximim co do toho mozem dat).. ..podmienkou je zhruba vybavenie 400F a este 192kHz(!) - pretoze kartu planujem v buducnosti pouzivat aj na jednoduhsie akusticke merania, kde je takato vysoka samplovacia frekvencia vyhodou.

Dakujem!
mm

Odpovědět