Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Professional

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
Deexer

Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Professional

Příspěvek od Deexer » 02 lis 2010 22:09

Čus,
mám dotaz ohledně mé zvukovky Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Professional Series.
Jestli u ní jde zapojit víc jak jedno zařízení jestli ano JAK? Pokoušel jsem se to už řešit všude možně zatím bez výsledku, dokonce i na oficialním fórum, tam mi radči ani neodpověděli.
Abych se vrátil zpět k problému, tak u staré zvukovky (integrovanej realtek) jsem zapoji sluchétka s mikrákem i bedničky 2.1 bez problému. Stačilo v ovladači poklepat na příslušnej výstup a bylo nastaveno, hralo vše najednou bez problému. Pokuď todle chci udělat u zvukovky od creative (aspoň u mého typu) tak tam narazim, žádnej retasking konektoru jsem tam neoběvil a začínám mít pochybnosti, zda ta zvukovka neni dělaná jen na jedno zařízení. Nehledě na to, zvukovka mám o jeden výstup mín a to mikofon. Mikrofon teď zastupuje modrá zdířka, pokud zapojim sluchátka: modrej,zelenej-výstup zbejvaj jen 3 výstupy a to oranžovej, šedej, černej za normálních okolností bych bedničky třeba zapojil do šedého a udělal retasking konektoru aby se choval jako další přední lef/right.
Boužel todle je jádro problému prostě nemůžu přijít jak to tady takle nastavit. Snad nechci tomu věřit že u zvukovky za 3K pujde zapojit jen jedno nebo druhé zařízení to teda pak realtek je svatej. Žádnej Creative ovladač nemá tu možnost prohrabal jsem se v tom aspoň myslim že důkladně.(Teď pokuď chci pustit něco na bedny musim pokaždý za PC vytahnout sluchátka a zapojit bedničky :shock: )

biscuit

Re: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Professional

Příspěvek od biscuit » 02 lis 2010 22:25

obavam se, ze toto neni to prave forum kde najdes odpoved.. sb tady snad ani nikdo nema.. proc taky..

Deexer

Příspěvek od Deexer » 06 lis 2010 12:51

Chtěl bych se zeptat na jednu věc zda vůbec existuje :wink:

Přemýšlel jsem, že si koupím rozbočovač na jack abych mohl mít připojený jak sluchátka tak bedny. Každopádně potřeboval bych rozbočovač, kterej přepíná mezi jedním nebo druhým kanalem, existuje nějakej takovejdle rozbočovač na jack?
(Když bych chtěl hrát na bedny přepnu na rozbočovači na bedny a naopak.)

(Ten za 50kc nechci rozděluje signal zvuku a to je prostě ne moc dobý řešení)

Vuid

Příspěvek od Vuid » 07 lis 2010 12:01

Deexer: Reseni to dobry neni, ale ver ze ti bude stacit obycejna rozbocka, zkus to a uvidis jestli vyhovuje....
Jestli ta tva karta nema dva vystupy, budes si muset prepinac vyrobit (nevim ze by se prodaval, ale mozna se pletu).

Odpovědět