TC impact twin

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
Patyk

TC impact twin

Příspěvek od Patyk » 19 led 2011 08:53

Mam zvukovu kartu TC konnekt 8 a rozmyslam prejst na novsiu verziu Impact Twin... Myslite, ze je to dobra volba? Rozmyslam o nej uz len kvoli tomu, ze to ma v sebe integrovany Compressor, reverb, deesser... Inak karta tusim je ta ista ako konnekt 8. Ak sa mylim, opravte ma.

Najviac by som ocenil compressor... no zaujimalo by ma ci taky compressor funguje uz pri nahravani aby mi signal nahravky neprekrocil hranicu ktoru si nastavim. A vobec... Neskresluje to moc?

Drahy compressor sa mi kupit teraz neda a tak vymena konnekt 8 za Impact Twin mi pride najlepsie riesenie... No potrebujem vediet vas nazor aby som nekupoval macku vo vreci a potom budem lutovat, ze som zbytocne vyhodil peniaze :(

mando

Re: TC impact twin

Příspěvek od mando » 19 led 2011 09:14

lepsia moznost by bola kupit nejaky slusny kompresor napr. Really Nice Compressor...
Impact Twin je Konnekt 24D s inymi DSP efektami

Patyk

Re: TC impact twin

Příspěvek od Patyk » 19 led 2011 13:20

hmm.. zabudol som podotknut, ze konnekt 8 by som vedel predat tak aby som si cez ebay mohol kupit Impact Twin tak, ze by som si doplatil iba 100eur ... (zaujemcovia o konnekt su a cez ebay mi nerobi problem nakupovat)

Ma teda vobec v tomto pripade zmysel kupovat TC Impact Twin? Alebo stale je vyhodnejsie kupit spominany Real Nice Compressor?

Totiz mne ide oto, aby pri nahravani nemala amplituda nechcene skoky, al. az prebudene casti... proste aby bola amplituda pekne regulovana...

Odpovědět