Zapojeni m-audio FW410

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
upman
Vybavení

Zapojeni m-audio FW410

Příspěvek od upman » 31 říj 2006 16:43

Zdravim,

mam doma fw410, do ni mam vrazeny digitalni klavir na in a mikrofon. Jako master out mi to leze do beden tapco s5.

Karta je napajena z busu, pres FW kabel, do karty je navic jeste pripojeny jeste exerni disk.

Blby je, ze pokud nemam pusteny comp, tak neslysim klavir, protoze zvuk pres kartu neleze (neni napajena). Reseni je urcite napajet kartu pres DC (mam ho), ale:

a) karta pak zbesile blika, pokud neni zapnuty pocitac (nema kontakt pres FW)
b) pry se muze odpalit, pokud se paralelne napaji jak z busu, tak z DC

Jak to mate doma udelany? Nevidim snad jine reseni, nez si poridit mix, vrazit do nej klavir a mikrofon, tahnout master out z mixu do zvukovky a out zvukovky nazpatek do mixu a pres ctrl room pripojit bedny. Akorat tim se vracim nazpatek, protoze sem si tuhle kartu porizoval mimojine proto, abych se zbavil mixu, zabiral desne mista a navic mastil zvuk.

Co s tim?
Dik
upman
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Venti

Příspěvek od Venti » 31 říj 2006 23:48

Upman, mozno ma chalani vyvedu z omylu.. ale nemyslim si ze by 410 mala takyto standalone modus.. Bez nainstalovanych driverov ti to nema ako nabootovat. Ja som si este nieco podobne nevsimol na nej. Mal som tu chvilu rme fireface400 a ta to ponukala.. ale maudio.. uf.. netusim.

Vuid

Příspěvek od Vuid » 01 lis 2006 09:25

M-audio Solo mi funguje i bez PC, ale stejne potrebuju mix protoze Solo ma jen jeden analog out, divim se ze ti ta fw410 nejede.
Neblbne mi to dokonce ani pri externim zdroji a zaroven pripojenym fw kabelu.

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 01 lis 2006 09:39

no me to fungovalo, kdyz byla zapojena do site, akorat tam zbesile blika dioda o tom, ze to neni pripojene do compu - kdyby to slo vypnout, nevahal bych, ale takhle je to o nervy
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Odpovědět