Zoom TAC 2 (R) problem

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
TonerLive
Vybavení

Zoom TAC 2 (R) problem

Příspěvek od TonerLive »

Zdravim zkusene kolegy
Byl jsem dlouhe mesice spokojenym uzivatelem teto thunderbolt karty na mem MBP2012 CTO Mojave.
Minuly tyden jsem kartu pripojil kabelem k zapnutemu ntb a zhasla obrazovka. Myslel jsem, ze se spustil sporic a tukl jsem do mezerniku. V tu chvili uprostred obrazu vyskocila na 1vterinu hlaska, kterou jsem nikdy nevidel ( divny font-ani nesel precist )a nasledoval reboot.
Od te doby software TAC-2 MixEfx kartu nevidi ( disconnected ) a tudiz ji nejde sw ovladat. Ovladani na karte jede, stejne tak vlastni frekvence ze systemu a buffer z DAW.
Karta sviti a hraje pres vsechny vstupy. Mac ji v system profileru na thudnerbolt sbernici normalne vidi. Jediny rozdil oproti funkcnimu stavu je ze s ovladacem ukazoval profiler rychlost az 2,5Gb a ted 10Gb.
Reinstal ovladace a sw MixEfx nepomohl. Zadny systemovy update ani sw ke karte bezprostredne predtim neprobehl.
Vypnuti SIP take nepomohlo.
Zatim nechci delat restore z TM.
Nejake napady??
Dekuji za jakekoliv
7CB00B6D-5345-46B0-8575-22125A45B5AD.jpeg

fb_marcel

Re: Zoom TAC 2 (R) problem

Příspěvek od fb_marcel »

Zdravím a připojím se, mám naprosto stejný problém. Poprosím Vás, kdybyste našel řešení o sdílení.
Díky M. Novák
marcel.novak@seznam.cz

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii »

Hmmm - jen tak jsem chvíli posurfoval a mám dotazy na verze firmware zvukovky, ovladače a MixEfx software (ne - opravdu to nejsou ty hodnoty ze screenshotu; alespoň když to porovnám s verzemi na stránkách výrobce).

Ale nejsem uživatel Mac, jen jsem měl dlouhou chvíli :-D

P.

TonerLive
Vybavení

Příspěvek od TonerLive »

To bude problem..zvukovka bez ovladace neukaze verzi FW , ale melo by byt 1.02 nebo 1.03 .. ovladac je 2.1.5 a MixEfx je 2.1 nebo 2.1.0.60
Dve verze proto, protoze jedna je aktualni ze stranek vyrobce ( novejsi - od pocatku nefungovala ) a druha od kamarada a ta fungovala a nejednou nefunguje.
Pri reinstalu vzdy probihal korektni uninstal.

TonerLive
Vybavení

Příspěvek od TonerLive »

(NE)vyreseno !!!
Vcera jsem neco delal v maschine a mel pripojeny MStudio a Mininovu.
MStudio nereagovalo na Start a po nastaveni master midi v menu jelo normalne.
A svete div, MixEfx najednou zablikal a vsechno jede jako drive.
Nedelal jsem zadnou obnovu nebo reinstal cehokoliv.
Zazrak, halelujah !!! :-)

Odpovědět