zvukovka+pc

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
heligonka moja laska

zvukovka+pc

Příspěvek od heligonka moja laska » 23 led 2010 14:40

Zdravim potrebujem radu zo zapojenim zvukovky(focusrite pro 40) do pc (os vista 64).instaloval som vsetko potrebne a vzdy ked zapojim zvukovku a chcem spravit update tak mi vypise ze nie je pripojena.a tak isto aj v device managery mi nic neukazuje.Neviem kde moze byt chyba lebo instaloval som najnovsie drivery a stale nic.Predtym bezala v pohode na notebooku na viste 32.Myslel som si ze problem je vo viste 64 ale na ich stranke pisu ze na 64 bezi v pohode.Fakt neviem,ak by ste vedeli poradit tak diky moc.

Jens Ludwig

Re: zvukovka+pc

Příspěvek od Jens Ludwig » 23 led 2010 16:47

A máš správně nainstalovanej IEEE1394 driver???

heligonka moja laska

Příspěvek od heligonka moja laska » 23 led 2010 19:44

instaloval som firewire kartu do pci lebo komp nemal firewire rozhranie a device managery mi ukazuje ze posledny driver je nainstalovany atd.neviem vsak ci nebude niekde chyba v tej karte ktoru sice komp rozoznava ale je to 3-port fw a skusal som kazdy jeden a nic,vlaste by mi malo ukazovat po zapojeni zvukovky ze new hardware bol najdeny alebo nieco take,avsak nic.

vastonsmith

Příspěvek od vastonsmith » 18 kvě 2015 07:41

Ahojte. Mam problem so zvukovkou. Konkretne s M-AUDIO FAST TRACK PRO USB. Mam ju hlavne na nahravanie a ked cez nu nahravam tak ten zvuk je ako keby som mal na hlave igelit. Proste je uplne mimo. Nejde tak ako by mala. Neviete kde by mohol byt problem? Neviete ci existuje pre nu nejaky software alebo nejaky iny sposob kde ju mozem nastavit tak aby ten zvuk cez nu isiel tak ako ma byt a znel presne? Dakujem :roll:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 18 kvě 2015 09:06

mas dobre kable ?

hubert

Příspěvek od hubert » 18 kvě 2015 10:42

Ešte by si mohol napísať aký zdroj zvuku nahrávaš...či akustický nástroj pomocou mikrofónu alebo niečo cez linkový vstup...

MDudas

Příspěvek od MDudas » 19 kvě 2015 01:06

vastonsmith píše:... a ked cez nu nahravam tak ten zvuk je ako keby som mal na hlave igelit. ... Neviete ci existuje pre nu nejaky software alebo nejaky iny sposob kde ju mozem nastavit tak aby ten zvuk cez nu isiel tak ako ma byt a znel presne? Dakujem :roll:
Myslis nejaky Audio De-Igelitor ? :lol:
Chcelo by to ovela viac info. Predtym Ti to nerobilo a teraz ano? Co Ti naposledy fungovalo a co si zmenil - software/hardware? Co nahravas a cez aky vstup? Atd....

Odpovědět