Jak jednoduše a rychle na legální hudbu?

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
Odpovědět
Zbyisek

Jak jednoduše a rychle na legální hudbu?

Příspěvek od Zbyisek » 17 kvě 2007 19:49

Zdravím,

do svého audiovizuálního díla potřbuji nějakou podmalovávací hudbu, spíše několik různých.
Problémem je, že nemohu použít žádnou hudbu, za kterou bych musel platit OSA, protože dílo bude pravděpodobně reprodukována také veřejně a zaplacení autorských poplatků bude při 10 minutách hudby nad moje finanční možnosti.

Proto bych se rád zeptal, zda existuje nějaká možnost, jak si hudbu vytvořit aby byla zcela volně použitelná.
Problém je, že jsem hudební antitalent a neumím si nic nahrát.

Vlastním sice Magix Music maker 12, ve kterém by mi to stačilo a dokázal bych to, ovšem nemám verzi deluxe, proto mám nedostatek samplů.
Potřebuji spíše klidnou hudbu, spíše až smutnou či dojemnou, ne nic "akčního" a na to mě samply které mám nestačí.

Kdyby třeba existovaly nějaká volné knihovny samplů, ze kterých bych to poskládal, tak by to bylo fajn.

Za každou radu budu moc rád, doufám, že se se svým dotazem moc neopakuju.

Děkuju

Tudy

Příspěvek od Tudy » 17 kvě 2007 20:00

To se spíš domluv s někým z Ezony, kdo ti poskytne svou už hotovou hudbu zadara...
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

Cyril

Příspěvek od Cyril » 18 kvě 2007 09:09

Nebo na dreamface.net, kdyby se ti tam neco libilo... myslim ze ty budou ochotny
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

bassline

Příspěvek od bassline » 18 kvě 2007 09:53

Zbyisek : http://bandzone.cz/dreamjourneybeyond skontaktuj sa s tymto typkom, myslim ze s nim sa dohodnes nejak...

hawkens

Příspěvek od hawkens » 18 kvě 2007 11:47

Prva moznost ze si hudbu vytvoris sam, ako pises napriklad v Musicmakeri. To vsak musis sam tvorit, ak pises ze by si chcel len lepit sample, tak musis dat pozor aby tie sample neboli chranene.

Druha moznost ako pises, zaplatis za to niekomu, kto ti poskytne svoju vlastnu hudbu. Ako tu chalani pisu, ludi co tvoria je dost, vyberat budes mat z coho. A oni budu radi ze za svoju hudbu dostanu nejaky peniaz. Alebo si mozes najst niekoho kto je dostatocne hudobne sijkovny a ti urobi tu hudbu podla tvojho zadania.

hoty

Příspěvek od hoty » 22 kvě 2007 16:30

A obsah toho díla?Já bych zdarma případně byl ochoten nějakou music poskytnout.

daveallen

Příspěvek od daveallen » 22 kvě 2007 19:37

Muzes se zkusit porozhlednout na netlabelech, kde je obecne pouziti vydane hudby pro nekomercni pouziti legalni (samozrejme je lepsi to pro jistotu overit emailem).

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 24 kvě 2007 18:19

hoty píše:A obsah toho díla?Já bych zdarma případně byl ochoten nějakou music poskytnout.
Taky by mě to zajímalo...

Odpovědět