Kde sehnat připravené rytmické doprovody?

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
Odpovědět
kolonista

Kde sehnat připravené rytmické doprovody?

Příspěvek od kolonista » 08 zář 2009 19:29

zdravím,jelikož jsem v tětchto věcech jak jsem již vicekrát avizoval lopata,předem prosím o odpuštění za krkolomně podaný dotaz z možná stupidním nadpisem: takže , potřeboval bych na demáč rytmické smyčky nejlepé takový ten hip hop rytmus(třeba jako když máte keyboard a tam je automatický bubeník i s přechody atd.) dá se někde něco takového stáhnout? popřípadě je nějaký nejidealnější software na toto? dělám v nuendu2 ,ale tam se mi moc nedaří si s těmi bicími pohrát a raději bych i uvítal i nějaký fajnový zvýuk bicích.děkuji

atom

Re: hotové bicí smyčky

Příspěvek od atom » 08 zář 2009 19:46

zadaj do googlu hip-hop loops samples alebo tak nejak a pohrab sa v tom....
"BOLD,HUMOROUS AND VISUALLY STRIKING."

http://www.myspace.com/atomsoffury

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 09 zář 2009 11:06

Tomy45: máš pravdu, nejak sa začat musí..
kolonista: skús toto http://www.threechords.com/hammerhead/ , v tom si spravíš loopy sám jedna radosť, je to free a super jednoduché..

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 09 zář 2009 13:59

Já jsem slyšel, že na podobný demáče v různejch stylech je dobrej právě Sequel od Steinbergu.., ale jinak na rytmiku najdeš na netu spoustu samplů a smyček.
Otázka je, jak moc chceš investovat času a peněz, zda-li vůbec :)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 09 zář 2009 15:08

2kolonista: zkusil bych google. Ten ti vyplivne napr. tohle http://www.freeloops.com/

psk501

Příspěvek od psk501 » 09 zář 2009 23:48

kolonista píše:zdravím,jelikož jsem v tětchto věcech jak jsem již vicekrát avizoval lopata,předem prosím o odpuštění za krkolomně podaný dotaz z možná stupidním nadpisem: takže , potřeboval bych na demáč rytmické smyčky nejlepé takový ten hip hop rytmus(třeba jako když máte keyboard a tam je automatický bubeník i s přechody atd.) dá se někde něco takového stáhnout? popřípadě je nějaký nejidealnější software na toto? dělám v nuendu2 ,ale tam se mi moc nedaří si s těmi bicími pohrát a raději bych i uvítal i nějaký fajnový zvýuk bicích.děkuji
Jestli to chces jenom jako podmaz pod rap na demo proc se srat s vlastnima instrama kdyz jak si sam napsal na to nemas. Bud si je kup treba na http://www.rapbeats.cz (ja bych sice za vetsinu tech hoven nedal ani korunu) nebo tam sou snad i nejake zadarmo po domluve. A nebo si normalne stahni cizi zname instra a udelej to jako mixtape. Rozhodne lepsi nez si cist ty premoudrele frky nekterych mistnich dinosauru a jejich pricmrndavacu a nedozvedet se nic :wink:

nemo

Příspěvek od nemo » 10 zář 2009 08:58

stačilo mi uplně takové to zelené tlačítko play a už to bubnuje samo
http://www.steinberg.net/en/products/vs ... oduct.html

kolonista

Příspěvek od kolonista » 10 zář 2009 12:46

jasan chápu,takže se ještě jednou táži( pro ty s menším iq pod 65, nehodlám to nikde do radia tlačit,nehodlám na tom dělat umění,ani se tvářit že to je NĚCO) : existuje přímo takový software ,jako jsou třeba bicí v keyboardech,prostě zelené tlačítko a bubnujem +modré tlačítko hurá máme přechod,který lze použít jako stopu třeba v nuendu?
Možná jste to tu už zadali ,ještě jsem si to celé v klidu nepovyzkoušel ,ale každopádně dík příspěvkům od nema a jemu podobným .
8)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 10 zář 2009 12:51

presne tohle umi napriklad Stainberg Groove Agent.

kolonista

Re: Kde sehnat připravené rytmické doprovody?

Příspěvek od kolonista » 10 zář 2009 22:54

pánové veliké díky

listonos

Příspěvek od listonos » 10 zář 2009 23:21

Izotope iDrum je tiez celkom fajn

http://izotope.com/products/audio/idrum/

v plnej verzii je 180 predpripravenych kitov - co je bicia sada a cca 3-5 patternov, vsetko je to editovatelne a ma to dobry zvuk - podla mna o dost lepsi ako napr Guru

Vuid

Příspěvek od Vuid » 12 zář 2009 10:29

Amorph píše:presne tohle umi napriklad Stainberg Groove Agent.
Ten Groove Agent - mam takovou blbou otazku - udela i midi stopu v cubase z groovu kterej v nem vytvorim? Nebo to jen hraje a pres midi nelze editovat? Jakej ma zvuk? Pouzitelnej?

peteness

Příspěvek od peteness » 12 zář 2009 12:21

Vuid: jo jde ho dat jako input na midi stopu nebo i vyexportovat midi. Ja ho kdysi pouzival (verzi 1), akorat to midi bylo nejake divne, nektere noty mely offset dopredu, jine dozadu, nevim proc to delalo.

Vuid

Příspěvek od Vuid » 12 zář 2009 19:52

peteness píše:Vuid: jo jde ho dat jako input na midi stopu nebo i vyexportovat midi. Ja ho kdysi pouzival (verzi 1), akorat to midi bylo nejake divne, nektere noty mely offset dopredu, jine dozadu, nevim proc to delalo.
Dik, to jsem chtel vedet. Jestli jsem to spravne pochopil umi to export midi, kterymi nasledne muzu ten Agent (nebo jinej sw) ovladat.
To ze jsi mel noty posunuty - to je normalni kdyz delas groove ne? Jinak by to nemelo moc smysl, kdyby to umelo jen placat noty presne na mrizku. Jestli nebyly posunuty nejak podivne samozrejme.

Odpovědět