Korektně nekorektní nabídka asi 5,14TB materiálu

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
Odpovědět
eGen

Korektně nekorektní nabídka asi 5,14TB materiálu

Příspěvek od eGen » 05 úno 2016 10:17

Nechci to dávat do bazaru, protože se o bazarovou záležitost nejedná.

Někdy od půlky 90's "sbírám" samply. Už mám za sebou přechod z CD na DVD a nyní jsem v realizaci přechodu DVD > HDD.

No a je mi líto těch 1200+ DVD hodit do recyklovaného odpadu.

Najde se podobně ujetý sběratel, který by to chtěl? Cena by byla pouze za náklady šanon/poštetky/médium (asi 700,- za jeden šanon, při více kusech dohoda)
šanonů je celkem 16, podrobný katalog ve formátu WhereIsIt? mohu dodat.

Žádné vyzobávání jednotlivých kusů DVD, vždy pouze kompletní šanon.
Nejsem z Prahy, do Prahy nejezdím, v Praze to nepředám :) Ani v Brně nebo Ostravě.

Vypadá to asi takto:
P1060477_.jpg
P1060478_.jpg

eGen

Re: Korektně nekorektní nabídka asi 5,14TB materiálu

Příspěvek od eGen » 02 bře 2016 17:27

OK. Sběrný dvůr .....

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 02 bře 2016 18:05

smutné.. ale co s tím v dnešní době..

eGen

Příspěvek od eGen » 03 bře 2016 09:16

No byla to pěkná doba.
Začínal jsem s audio CD, samploval přes analog do Roland S760, ručně ustříhával, mapoval, vrstvil, hledal body pro sustain loop :) Ukládal na SyQuest 270MB :) Nechápu, kde jsem na to bral čas ...

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 03 bře 2016 10:29

[emoji6] ja si pamatuju jak sem samploval prez domacky vyrobeny audio vstup do amigy 500 z Beznych CD na flopy disky.. Taky me to bavilo a ten 16bit zvuk byl tenkrat masakralni! Protracker - a uz sem frcel..

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 03 bře 2016 11:09

Ja zas pred dvaceti lety nahraval linkou z gramofonu a cedecek do SB Awe32, vystrihoval jsem jednotlivy samply bicich, staby atd. A pak sup s tim do FT2 :) Jako byla to krasna doba, kdyz se jelo ze samplu, melo to vzdycky nejakou dusi oproti sterilnim VST+midi kratce potom. Bohuzel na to dneska uz neni cas a vlastne uz ani moc vyuziti. Ale vyhazovat tu sbirku je skoda, to by chtelo dat do nejakeho muzea. Udelat na to dedikovany stroj, kde by byl dobre nastaveny system, kterym by se to dalo prochazet a komponovat:)

demsky

Příspěvek od demsky » 03 bře 2016 11:13

To je fakt, ze je to skoda aby si to niekam vyhodil, neviem ci nejaky sound designer by mal o to zaujem, skus sa nejakeho spytat, alebo to daruj na famu na katedru zvukovej tvorby -- budu ti vdacni.
http://www.soundcloud.com/martindemsky | Kurzweil Forte | Arturia MatrixBrute

eGen

Příspěvek od eGen » 03 bře 2016 11:40

No už to propaguju na NYXU a tady. Klidně jenom za odvoz nebo poštovný, ale nikdo nezapředl diskuzi ani na snížení ceny prostě nulový zájem.

Mě nejde o to vydělat, ale je mi líto to vyhodit.
Prvotní balík CD jsem udal místnímu hudebníkovi a asi mu šla hlava kolem.
Nikdo si asi nepředstaví, jaké tam jsou rarity. Myslím, že jsem měl pokrytou tak 90-95% všeho co vyšlo v AKAI formátu. Dřív ty tvůrci opravdu optimalizovali sampl a smyčky třeba pro 2MB RAM v samplerech. Dneska se s tím nemažou giga lítaj sem a tam.
Zajímavé jsou banky pro MPCčka. Hodně minimalistické a zajímavé. Pattern si pak každý naprogramoval dle své fantazie. Ne jak když má na každém tlačítku kompletní aranž a jenom to drží vhodný počet taktů :)

Historicky mi třeba vadí úplný odříznutí Giga Studia. Někdo v tom měl peníze (třeba v VSL kolekci) a teď na to musí drtit starý PC na kterém GigaStudio ještě běží. Nebo to vyhodit a koupit nějaký VSTi derivát.

Odpovědět