Original presets Korg Polysix

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
Odpovědět
romano

Original presets Korg Polysix

Příspěvek od romano » 23 bře 2010 19:50

Zdravím,

Sháním originální banky pro Polysix. Stroj jsem koupil již s nefunkční paměti, nechal vyměnit baterii, ale banky mi bohužel v Midi servisu nenahráli. Chci se zeptat zda kdo je má, by mi je neposkytl. Dohoda jistá.

Také se chci zeptat zda je třeba synth po této opravě nějak ladit? Neboť jsem někde vygooglil inzerát, kde borec tvrdil, že je repasovaná baterka a hledal někoho kdo mu to vyladí. Čekal jsem že to patří k opravě.

romano

Re: Original presets Korg Polysix

Příspěvek od romano » 24 bře 2010 13:52

Díky, mrknul jsem na to a je to jen jeden 8bitovy nois....

Cekal jsem ze tu vlastni Polysix hodně lidí, jak jsem pročítal tak forum. Reakce ale na to neodpovídají. :(

biscuit

Příspěvek od biscuit » 24 bře 2010 16:06

no mozna ma hodne lidi vsti polysix.. o hw nevim, myslim, ze ho ma bodyia, nebo mel.. zkus mu napsat ;)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 24 bře 2010 23:44

romano 8bit noise bude zrejme tape backup .. normalne to pusti z analogoveho vystupu zvukovky do TAPE IN na polysixe ..

romano

Příspěvek od romano » 25 bře 2010 00:40

Pytkin píše:romano 8bit noise bude zrejme tape backup .. normalne to pusti z analogoveho vystupu zvukovky do TAPE IN na polysixe ..

Už mi to došlo, děkuji Vám !!!
Čekal jsem jednotlivé wavy ani nevim proč, zrovna tuto část manualu jsem nedal, nepochopil ....leader, trailer ton... :)

Aspoň jsem našel krásnou stránku, vše o Polysix: http://www.acc.umu.se/~amber/Poly6/

Odpovědět