PragueSounds Solo Strings

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
Odpovědět
sc8850

PragueSounds Solo Strings

Příspěvek od sc8850 » 22 říj 2013 16:04

Zdravím,

chtěl bych představit novou českou zvukovou banku – PragueSounds Solo Strings. Více informací, audio dema i hratelné .nki demo nástroje na:
http://www.praguesounds.com

Prozatím se jedná o verzi bez individuálního grafického rozhraní a bez legato programů, ale práce na nové verzi s legatem již začala.

Zaváděcí cena je $99 USD (1850 Kč) + poštovné zdarma. Pokud byste o banku měli zájem a chtěli podpořit nezávislého vývojáře a vývoj připravované nové verze, koupě je možná přímo na stránkách s možností platby přes PayPal účet nebo kartu. Do ČR jsou samozřejmě možné i jiné způsoby platby, např. dobírka, v případě zájmu či jakýchkoliv dotazů mi můžete poslat zprávu sem do pošty či na maily, uvedené na stránkách.

Každý majitel nynější verze získá připravovanou novou rozšířenou verzi 2 zdarma.

Díky za pozornost,
Lukáš
Naposledy upravil(a) sc8850 dne 17 lis 2013 13:19, celkem upraveno 2 x.

tony9

Re: PragueSounds Solo Strings

Příspěvek od tony9 » 22 říj 2013 18:34

Pustil jsem si ukázky a přijdou mně zajímavé, ale zatím jenom na noťasi. Večer poslechnu na Adamech.

sc8850

Příspěvek od sc8850 » 06 lis 2013 23:44

Díky za poslech.
Zde je pár nových tracků od jednoho z uživatelů banky:

http://eotte.blogspot.nl/2013/10/prague ... rings.html

MDudas

Příspěvek od MDudas » 07 lis 2013 03:02

Menej ostre a jasne, ako tie Holewuudy a Los Angeles, ale o to viac realisticke.
Pekne.

Liquid Sound
Profesionál

Příspěvek od Liquid Sound » 07 lis 2013 03:19

Koukal jsem na web a při poslechu ukázek mě trochu mě trochu zarazilo, že na webu neni prakticky žádnej údaj o původci. Zpravidla se všude točej hrozně fotografií z natáčení. Navíc ani jedno jméno, nikde nic o tom kde a jak resp. s jakým orchestrem bylo natáčeno. Existuje pro to důvod? Pro potenciálního zákazníka to může být odrazující, protože posílá peníze do nikam.
Sound engineer & producer
Smecky Music Studios | CoPPO | IMDb | ALLMUSIC | ARTIST direct

sc8850

Příspěvek od sc8850 » 07 lis 2013 20:21

MDudas: Díky!

Liquid Sound: Teď jsi mě trochu zarazil :? Nevím, ale když se podívám na jiné banky sólových smyčců, třeba Spitfire, Embertone či Kirk Hunter, taky tam žádné fotky nemají; je fakt, že jména hráčů v jednom případě ano, ale občas ani to ne. Ale možná to není špatnej nápad, přidat tam profily hráčů, budu o tom uvažovat.

Liquid Sound
Profesionál

Příspěvek od Liquid Sound » 07 lis 2013 22:14

Ono posílat někam peníze, kde je jenom email a payment option je jenom PP tzn. převod neni možnej, jakejkoliv kontakt ke komu ty peníze putujou, bankovní spojení nebo jeho adresa chybí. Ten web a tudíž i ty banky jsou takhle komplet anonymní nebo se pletu?
Sound engineer & producer
Smecky Music Studios | CoPPO | IMDb | ALLMUSIC | ARTIST direct

MDudas

Příspěvek od MDudas » 08 lis 2013 02:27

Nemyslim, ze by pri cene 99USD niekoho odradilo, ze je firma anonymna. Dolezite je vediet a pocut, co kupuje.
Skor by som pridal "chvalospevy" a bohatsie info. To vzdy zafunguje - vytvara to dojem profesionality. Neni zle do pozadia dat potichu zopar peknych zivsich skladieb - vytvara to atmosferu a pritahuje pozornost. (musi sa to dat jednoducho vypnut, samozrejme)
A este by som cakal, ze date viac dema... trosku odprezentovat tie mesiace roboty - napr. priamo v patch liste mini-dema (5-10 sek) solo pre vybrane artikulacie. Najlepsie tie, kde si myslite, ze vam to dobre vyslo...
Drzim palce.

Odpovědět