Převod sample banky z NI Kontakt 3 do Kontaktu 2

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
Odpovědět
p:0

Převod sample banky z NI Kontakt 3 do Kontaktu 2

Příspěvek od p:0 » 17 pro 2008 16:13

Zdravím všechny,

mám problém a doufám, že mi někdo pomůže. Tedy jestli je to vůbec možné... potřeboval bych přeuložit banku do starší verze nki souboru. Zřejmně patch byl vytvořen v NI Kontaktu 3 a já mám verzi 2.2.3. Domnívám se, že v bance asi nebudou použity nějaké složité nové skripty. Jedná se o free banku. Akorát nevím jestli je to možné. A tak se Vás chci zeptat jestli by byl někdo ochotný to zkusit překonvertovat. Kdyby ano, tak já soubor uploudnu někam na síť. Archiv má cca 250 Mb.

Předem moc díky

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 17 pro 2008 16:18

Prevest banku z kontaktu 3 do kontaktu 2 bohuzel mozne neni. Aspon, co jsem ja pred casem zjistoval, nevim jestli se neobjevil nejaky tool, ale NI psali, ze to podporovane neni.

EDIT:
teda napada me, ze by to mozna slo oklikou - mit nejaky externi konvertor, treba CD Extract, tim prevest nki verze 3 do neceho jineho (nevim, treba .gig) a z toho potom do nki verze 2. Ale je to jen napad, nevim, jestli to vubec jde.

Příspěvek od p:0 » 17 pro 2008 16:30

Amorph > To mě právě už taky napadlo. Zkoušel jsem načíst ten nki soubor v CDXtract verze 4 a ten se vždy při načítání banky kousne. Pak jsem ještě zkoušel Extreme sample converter nějaká verze 3 a ten umí jen Kontakt 1/2. Jedině se ještě mrknu jestli není nějaká nevější verze. Ale jinak dík

Příspěvek od p:0 » 17 pro 2008 16:53

Tak to vypadá, že řešení je v Extreme Sample Converter 3.5. Ten umí načítat soubory z Kontaktu 3 a přeuložit je do starší verze. Ale jak překonvertuje složitější patche, tak to nevim. Jednoduchý banky asi nejsou problém.

Odpovědět