roland juno g

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
Odpovědět
Pafas

roland juno g

Příspěvek od Pafas » 08 črc 2010 22:05

zdravím a prosím o pomoc. Nevím jak jednoduše popsat svůj problém tak jej rozepíšu abych se pokusil být srozumitelný. Takže :vlastním roland juno G a chtěl bych využívat audio recordér pro přímé nahrávání samplů. nahrát sampl se mi sice podařilo (z návodu lze snadno pochopit postup) ovšem problém se vyskytl při přehrání - skladba se zaznamenala ale vykazovala jakési vibrace (skladba hapruje neboli vydává pravidelný intenzivní lupavý zvuk). Po eliminování všech efektů, které nevyřešilo daný problém jsem uložil soubor wav přímo na kartu do složky TMP/audio import. Zvuk v souboru wav jsem si v notebooku přehrál ,abych se ujistil že nevykazuje žádný problém. vše jsem udělal podle návodu ovšem při natažení zvuku(samplu) do paměti pro přehrávání zvuk vykazoval stejný problém a sice ono zmiňované lupání(vibrace). Nedokážu si stím poradit proto žádám o radu .Předem děkuji za ochotu.
Přílohy
zvuk s problémem.mp3
(462.13 KiB) Staženo 23 x
Naposledy upravil(a) Pafas dne 08 črc 2010 23:26, celkem upraveno 1 x.

hubert

Re: roland juno g

Příspěvek od hubert » 08 črc 2010 23:00

Moze to sposobovat RAM rozsirovacka.....blba kompatibilita.....alebo nejaky zly kontakt....skus ju vytiahnut a znova zasunut......ked to nepomoze skus si pozicat inu RAM pamat a vyskusat to s nou....

Odpovědět