Sample Tank 2.5

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
Odpovědět
harmony36

Sample Tank 2.5

Příspěvek od harmony36 » 26 led 2013 22:52

Jsem nováček s cubase a jeho VSTi. Nicméně mi cubase 3 funguje i s jeho defaultními vsti (nastavení midi stopy, přiřazebí vsti (F11), nastavení in + out stopy.
Čerstvě instalovaný Sample Tank mi nehraje. Prosím o radu co s tím.
Příjde mi to jako by v něm nebyly žádné zvuky, tak jsem zkoušel přes Load Bank importovat a nezdařilo se.
Mám stáhnuté banky spec. pro sample tank (zvuky Korg), kde je hodně bank se soubory. Jeden zvuk obsahuje tři soubory s těmito příponami *.sth , *.sti , *.stw
Taky jsem zkoušel tl. Import / samples...vybral jsem banku a nic.
Prosím doporučte mi nějaké české manuály, postupy, české videa atd nejen na sample tank (Halion mi taky nehrál)
Děkuji a mějte se mnou trpělivost.
Co nejde rozumem, jde kladivem

xdudy

Re: Sample Tank 2.5

Příspěvek od xdudy » 26 led 2013 23:31

harmony36

Příspěvek od harmony36 » 27 led 2013 10:37

Děkuji ti " xdudy " za odkaz. Ale toto videjko vůbec neřeší přidání bank zvuků. On otevře sample tank jako vsti a hned tam má zvuky. Nicméně díky tvému odkazu jsem v souvisejících videí našel skutečný postup jak přidat zvuky.
Jsem překvapen, že se to dělá přes tl. PREF (preferences). K čemu tam pak jsou tl. Load bank atd ? Takže jsem si zvuky přidal.
Co nejde rozumem, jde kladivem

xdudy

Příspěvek od xdudy » 27 led 2013 12:09

no a vo to šlo aby sis to našel :D

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 11 čer 2013 23:37

Nechci otvirat dalsi vlakno, tak to zkusim tady.

Koupil jsem iRig KEYS v group buyi, stahl jsem si zadaks Philharmonika, Sampletrona, Sampletank 2XL, u vsech jsem si stahl uplne vsechno do posledniho updatovaciho programu, ale unikly mi knihovny do Sample Tanku 2L, ktery k tomu byl zadara. Mam kupujiciho na klavesy a chci mu pak pres net poslat vsechno co pisi na strankach, ze by k iRig KEYS dostal zdarma, kdyby to kupoval v kramu. Mohla by nejaka dobra duse, ktera ma ty soubory, nasdilet pres neco (Uloz.to, nebo neco takoveho), moc by mi to pomohlo, abych mu to mohl dodat. Seriove cislo pro nej mam z originalniho baleni.

PS: Uz se ted na IK-multimedia strankach v user area nepodivam (uplynul mesic, behem ktereho se melo vse stahnout) kolik tam je souboru, myslim ale, ze plugin je stejny jako ST 2XL (mam tu v.2.5.4, v.2.5.3, v.2.5.2, v.2.5, v.2.0.9 ), jen ty knihovny jsou jine. Muze mi to please nekdo potvrdit. Abych neposlal chlapikovi spatne pluginy.

Diky za pomoc

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 13 čer 2013 00:02

Kdyztak do PM. Trochu na to specham, tak diky za ochotu.

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 28 lis 2014 01:21

Je tady nekdo, kdo pouzival 2.5 (popripade philharmonika, ci sampletrona) a ted pouziva zdarma pres SampleTank 3 SE jejich kniznice?

Nasel jsem tady nejake info:
http://cgi.ikmultimedia.com/ikforum/vie ... ree#p49547

Zitra se na to chci podivat. Je tady nekdo, komu to slape?

Odpovědět