bude Pohoda 2010??

Informace o vašich akcích a koncertech
kexik

Re: bude Pohoda 2010??

Příspěvek od kexik » 19 črc 2009 10:48

marian píše:
ReaktoplazmAR píše: Je predsa jasné čo je prioritou týchto f€stivalov.
co som hovoril s Kascakom, tak Pohoda bola dost slusne v minuse
to verim... my sme chceli hrat za benzin a oni nam vyslovene nanutili peniaze. celkom vazne. nie sice vela, ale ak su taki skveli vyjednavaci aj pri velkych hviezdach, tak potes panboh :)

atom

Příspěvek od atom » 19 črc 2009 11:08

No a co ze im ide aj o peniaze? Pri takej narocnej akcii je to samozrejme.Aj tak ma Pohoda taku zaujimavu atmosferu,roznorodu.Tak jedlo bolo drahe,ale inac vsetko klapalo,organizatori boli slusni a starali sa o kazdeho.zachranari detto.Je vidiet ze robia ten festival hlavne pre LUDI.
"BOLD,HUMOROUS AND VISUALLY STRIKING."

http://www.myspace.com/atomsoffury

rastis

Příspěvek od rastis » 19 črc 2009 12:49

marian píše:
tomuto celkom nerozumiem... pocul som to uz po minule roky viacej razy, myslim dokonca ze priamo Kascak to v nejakych TV diskusiach spominal (ak sa nepletiem)... napriek tomu to kazdorocne bolo a predpokladam, ze buduci rok je uz teraz rozplanovany (neriesim, ci a ako to tato tragedia ovplyvni - podla mna neovplyvni, preco by mala)... ako je to s tou stratou ? strata znamena, ze minus ? ze este treba doplacat ? kto to dopaca ? kde sa tie "minusove" peniaze vezmu ? vidi do toho niekto trochu ?

kexik

Příspěvek od kexik » 19 črc 2009 12:55

predpokladam ze minus sa vykryje z rozpoctu buduceho rocnika. pokial festival rastie, nie je to problem. banky maju radi rastuce biznisy. to je aj jeden z hlavnych dovodov, preco stale rastie...

rastis

Příspěvek od rastis » 19 črc 2009 12:57

takze je jasne, ze buduci rocnik bude - spravne tomu rozumiem ? :)

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 19 črc 2009 12:59

rastis píše:
marian píše:
tomuto celkom nerozumiem... pocul som to uz po minule roky viacej razy, myslim dokonca ze priamo Kascak to v nejakych TV diskusiach spominal (ak sa nepletiem)... napriek tomu to kazdorocne bolo a predpokladam, ze buduci rok je uz teraz rozplanovany (neriesim, ci a ako to tato tragedia ovplyvni - podla mna neovplyvni, preco by mala)... ako je to s tou stratou ? strata znamena, ze minus ? ze este treba doplacat ? kto to dopaca ? kde sa tie "minusove" peniaze vezmu ? vidi do toho niekto trochu ?
no predsa starý Heineken pošle zo svojho účtu cez IB z Dánska ten mínusový rozdiel sem Zlatému Bažantovi, a je to.
Rečiam o stratách v prípade skutočných investorov vôbec neverím...

edit: presne jak napísal kexík, čím väčšia "strata" tým velkolepejšie to musí byt nabudúce, myslím že hladný určite nebudú

rastis

Příspěvek od rastis » 19 črc 2009 13:07

ReaktoplazmAR píše:...

no predsa starý Heineken pošle zo svojho účtu cez IB z Dánska ten mínusový rozdiel sem Zlatému Bažantovi, a je to.
Rečiam o stratách v prípade skutočných investorov vôbec neverím......
no vsak na margo toho, ze to ma este aj v nazve sponzora sa pytam, ako su myslene tie deklarovane minusy...

Wohma

Příspěvek od Wohma » 19 črc 2009 14:06

Neco mozna dostanou od pojistovny, kazdej festak byva slusne pojistenej, protoze u veci s rozpoctem nekolik milionu to proste jinak nejde. Anebo si to spis nikdo nelajzne :)

BTW vam se nikdy nestalo, ze se vam organizovani koncertu nevyplatilo? :) (vim, ze je to trochu o necem jinym, ale stejne)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 20 črc 2009 11:41

dosiel kolega a rozprava zazitky z pohody .. trosku sa rozchadzaju s tym , co je prezentovane v televizii , ako to dobre vsetko zvladli .. jeho historky skorej vyznievaju , ze kascakovci to nejak vobec nezvladali ..

marian

Příspěvek od marian » 20 črc 2009 14:53

Pytkin píše:jeho historky skorej vyznievaju , ze kascakovci to nejak vobec nezvladali ..
kopa ludi co tam bola hovori ze to bolo zvladnute dobre
(matky s detmi, ktore nemaju problem povedat ze by tam isli znova)
druha kopa ludi, ktori tam boli tiez, hovori, ze sa to nezvladlo

nema zmysel to moc riesit = )

kexik

Příspěvek od kexik » 20 črc 2009 15:16

ja mam pocit ze to nezvladali skor ucastnici. ktori zasadne nerobili co sa im povedalo

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 20 črc 2009 15:37

tak ono to čo sa tam stalo je dost neštandartná a stresujúca situácia, si myslím že je nemožné zvládnut to 100% disciplinovane, nemám konkrétnu predstavu kolko ludí a jak moc natlačených bolo pod tým stanom ked sa to stalo, ale myslím že keby sa to stalo niekde v turecku alebo jemene tak minimálne 40 ludí tam ušlapú na smrt..

PiKey
Profesionál

Příspěvek od PiKey » 20 črc 2009 17:10

kexik píše:ja mam pocit ze to nezvladali skor ucastnici. ktori zasadne nerobili co sa im povedalo
no konecne, presne to mam chut napisat uz treti den :)
Hudobník a producent, majiteľ štúdia
http://www.fairytale.sk | http://www.peterkravec.com

rastis

Příspěvek od rastis » 20 črc 2009 17:15

otazka je, kolko z tych ludi v stane vedelo, ze na hlavnych podiach sa o 15.00 hovorilo, ze festak je na 3 hodiny preruseny... hlavne ked im tam na podiu veselo hrala muzika...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 20 črc 2009 17:22

kexik píše:ja mam pocit ze to nezvladali skor ucastnici. ktori zasadne nerobili co sa im povedalo
No ja mam informacie , ze sa nikomu nic nepovedalo .. to je tiez jeden z problemov .. Ludom z ineho stanu okolo 19 zavolali , ze ziadna evakuacia neni a ze sa maju na stan vratit , pricom mali prist dalsie dve burky .. a podobne veci ..

Tazko povedat .. urcite je to velmi komplexna situacia a nieco sa zlvadlo dobre a nieco asi nie ..

v kadzom pripade bude zaujimave , ako to dopadne s tym stanom .. cele to dosrali lebo ho ani nezavreli ani neotvorili .. to je zrejme problem preco cely problem nastal .. teraz je otazka kto za to moze .. ci tam mal byt dozor z nemecka od majitela stanu a nebol tam .. alebo si to cele zabezpecovali organizatory a ty zlyhali ..

Odpovědět