EZONE - SETKANI S NASTROJI PRAHA 2008

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
lep

Příspěvek od lep » 02 bře 2008 18:36

Sraz to byl moc prijemny. Videla jsem se s lidma, ktere uz znam dlouho - to me moc potesilo. Pak jsem taky videla nove lidi a to bylo moc fajn, protoze tedka uz si clovek za tim nickem predstavi i maso a kosti.

Vsichni byli moc sympaticti a pohodovi. Misto bylo super - Safa je king!!!

Priste prijdu se svym analogovym gearem urcite zase! :)

delay

Příspěvek od delay » 02 bře 2008 18:39

VELKÉ ČERNÉ MINUS???
Dobře. Omlouvám se... Já prosil Veye, aby mne omluvil (asi to bral osobně). Dopoledne ca 20 min. před odjezdem mi volala přítelkyně, že rodičům vzal uragán střechu a že se hrozně bojí... Hlavně si přála abych nikam nejezdil. Bylo to hrozné, takže asi chápete můj důvod.

Jinak moje sumarizace důvodů, proč sem se nedostavil na žádný sraz:
Na první jsem si spletl den a dorazil do Prahy o 24h dříve. Druhý sraz mi překazila nemoc a třetí živelná pohroma. Myslím, že příště budu mít zaručeně koncert nebo nahrávání, tak se mnou raději nepočítejte :-)

safa
Profesionál

Příspěvek od safa » 02 bře 2008 18:44

Lidicky ... nekdo jste tu nechal krasnou kytaru (nebo je to buben ?) a futral na kombo. Koho z vas to je tak se o to prihlaste ...
Freelance zvukař, uživatelská a prodejní podpora u Audiopro s.r.o.
http://www.soundman.cz | http://www.audiopro.cz | http://www.zvukarskaskola.cz

delay

Příspěvek od delay » 02 bře 2008 18:53

A když koukám ny ty fotky, tak se mi chce skoro brečet.

kexik

Příspěvek od kexik » 02 bře 2008 19:23

hlavne mi mladenci povedzte aky je prophet... ci mam nan zacat skrtit :)

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 02 bře 2008 19:56

Ahoj, akce byla povedená, díky všem a hlavně Safovi!
Link na moje fotky je tady: http://fotky.bodyia.cz/20080302183613ezoneaudiopro.zip (cca 15MB) - je tam všechno zmenšený na max 1280 px + skupina full size.

Ad některé nástroje:
Oasys je šílenost, nedovedu si ho představit jako další nástroj do série, prostě to musí být jednička, řídící a kontrolující všechno ostatní. Zvuk kříšťálový, čistý, co jiného se taky dá očekávat;).
Na Prophet 08 jsem se (sposlu s nedorazivší Chromou a Teiscem) těšil nejvíc. Oproti Evolveru mnohem lepší knoby, nevypadá levně (ale nevypadá ani extra draze). Zvuk přímočarý, dělá to přesně to, co si člověk pod konkrétním parametrem představí. Moc hezky znějící synchronizace oscilátorů, filtr fajn, neubírá hlasitost, i při rezonanci nezaniká původní zdroj. Obálky rychlé, modulovatelnost docela slušná (ale škoda, že v modulačních zdrojích není osc1 a osc2), LFO by mohlo jít výš (ale nezkoušel jsem frekvenci cyklované obálky). Prima je sekvencer, stejná logika jako v Evolveru, chybí některé módy, jeden je navíc (key start - posune se o krok při zmáčknutí další klávesy). Nepovedlo se mi nastavit, aby s každým krokem zároveň nespouštěl gate (na různé měnící se plochy atd.), ale třeba to tam je. Můj celkový pocit velmi pozitivní, je skvělé, že se podobné nástroje vyrábí a je po nich poptávka (Petenesův stroj měl výrobní číslo kolem 800, to na DSI manufakturu za půl roku je slušný výkon), už se těším na rackovou verzi:-)

Jinak vítezem za nejlepší kus hw se imho samozřejmě stala Lep, její brown-edition exemlář granulární syntézy byl jednoznačným důkazem nadvlády hmoty nad subjektivními pocity;)

Obrázek

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 02 bře 2008 19:59

Kexik, Petenesuv Prophet 08 byl moc hezkej.

Byl jsem zvedavej jak si bude podobnej s originalni SCi serii. Je to ale uplne jinej synth nez puvodni SCi Prophet 5 / ProOne, ktery jsou hodne prurazny a mnohem mnohem tvrdsi a drzejsi charakterem ... prave tuhle starou drzost mam moc rad . ) Nerek bych ale ze to je minus, je to jinej typ zvuku. To jak je Prophet 08 mekouckej me ale hodne prekvapilo, je to sympatickej charakter, nemel utocnej zvuk, umi hezky analog plochy, kulaty basy a moc hezky FM barvy, vcetne synchronizace oscilatoru. Nemuzu opomenout modulacni moznosti ktery jsou ohromny. Je to krasnej moderni analog, dobre se bude doplnovat jak se starsima synthama tak s modernima DSP a VSTi.

Priznam se ale ze na muj vkus je Prophet 08 prilis "hodnej a uhlazenej", ja mam radej ten klasickej spinavej starej velkej vrcivej charakter, z prelomu 70/80 let, ktery umej puvodni SCi, Moog, Oberheim a Roland.

Jediny co mi u Prophet 08 vadilo a trochu zklamalo byl neduveryhodnej pocit z potencimetru, jsou prilis vratky a pri otaceni se pod prsty nahejbaj na stranu a to me dost znejistilo, skoda ze na tomhle setrili.

.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 02 bře 2008 20:28

bodyia: aaaaaaa tak tuto si tam nemusel davat NAJHORSIU grimasu tam davam jak keby som videl certa prave :)))))

http://www.dendy.sk/3012368.JPG

:D :D :D

Cyril

Příspěvek od Cyril » 02 bře 2008 20:30

Ja jsem rad, ze konecne doslo k nasemu smireni, Pytkine. Uz bylo nacase.
Přílohy
smireni.jpg
smireni.jpg (39.63 KiB) Zobrazeno 636 x
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

kexik

Příspěvek od kexik » 02 bře 2008 20:42

ECSON WALDES píše:Kexik, Petenesuv Prophet 08 byl moc hezkej.

Byl jsem zvedavej jak si bude podobnej s originalni SCi serii. Je to ale uplne jinej synth nez puvodni SCi Prophet 5 / ProOne, ktery jsou hodne prurazny a mnohem mnohem tvrdsi a drzejsi charakterem ... prave tuhle starou drzost mam moc rad . ) Nerek bych ale ze to je minus, je to jinej typ zvuku. To jak je Prophet 08 mekouckej me ale hodne prekvapilo, je to sympatickej charakter, nemel utocnej zvuk, umi hezky analog plochy, kulaty basy a moc hezky FM barvy, vcetne synchronizace oscilatoru. Nemuzu opomenout modulacni moznosti ktery jsou ohromny. Je to krasnej moderni analog, dobre se bude doplnovat jak se starsima synthama tak s modernima DSP a VSTi.

Priznam se ale ze na muj vkus je Prophet 08 prilis "hodnej a uhlazenej", ja mam radej ten klasickej spinavej starej velkej vrcivej charakter, z prelomu 70/80 let, ktery umej puvodni SCi, Moog, Oberheim a Roland.

Jediny co mi u Prophet 08 vadilo a trochu zklamalo byl neduveryhodnej pocit z potencimetru, jsou prilis vratky a pri otaceni se pod prsty nahejbaj na stranu a to me dost znejistilo, skoda ze na tomhle setrili.

.
no tak to si ma vobec nepotesil... ja tuzim prave po plnohodnotnej nahrade pro53, ktoru mam vo vacsine trackov a na ktorej mi vadi ta tenkost ale hlavne nekonzistentnost niektorych artefaktov ktore vznikaju modulaciou, co je zrejme dane tym ze je to virtual. dufal som ze takto dostanem za dva eurolitre novy nastroj zo zarukou a nie na ebayi kupenu obludu, do ktorej bude treba kazdu chvilu rypat... co sa tyka makkych zvukov, a ploch, tak tie ide vydolovat aj z vst. nazbieral som si sice hodne peknych samplov zo starych analogov ale to su automaticky staticke a navyse dost zname zvuky

vasek

Příspěvek od vasek » 02 bře 2008 20:45

safa: hádej, čí by asi mohl být ten obal na kombo... Hele já si asi u vás NĚCO objednám a pošlete mi to s tím, jo? :-)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 02 bře 2008 20:45

niekto ma za to mozno na najblizsom zraze nakopne nemozem si pomoct niektore zvuky toho propetu mi charakterom priomenuli zvuk vajrusu :-))

nebite maaaa aaa :-)

inak tiez sa pripajam k tomu ze jednoznacne najlepsil klasicky analogovy kolac ktory po prehltnuti vydaval skvely zvuk "mmmmmnam" :-D

a nabuduce uz si to zariadim tak aby som mohol ostat dlhsie :)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 02 bře 2008 20:59

no bolo fasa.. prave som dorazil, cesta bola narocna tam aj spat.. brutal pocasie ale zvladli sme to... hubert dobre navigoval.. potom spat sme si dali BURNOUT REVENGE s Kyakom az po Brno zhruba.. :)

spoznat sa s ludmi na zivak bolo velmi fajn.. vsetko velmi prijemny ludia :)

mna dost dostal SE1 a Prophet'08... Prophet'08 je nadherny nastroj s krasnym zvukom ale SE1 je fakt masina kde som pocul seriozne ANALOGOVY zvuk.. skvela masina.. koho vlastne bola?

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 02 bře 2008 20:59

kexik píše: no tak to si ma vobec nepotesil... ja tuzim prave po plnohodnotnej nahrade pro53, ktoru mam vo vacsine trackov a na ktorej mi vadi ta tenkost ale hlavne nekonzistentnost niektorych artefaktov ktore vznikaju modulaciou, co je zrejme dane tym ze je to virtual. dufal som ze takto dostanem za dva eurolitre novy nastroj zo zarukou a nie na ebayi kupenu obludu, do ktorej bude treba kazdu chvilu rypat... co sa tyka makkych zvukov, a ploch, tak tie ide vydolovat aj z vst. nazbieral som si sice hodne peknych samplov zo starych analogov ale to su automaticky staticke a navyse dost zname zvuky

Kexik

ele jestli na tomhle srazu byl jeden nejobletovanejsi synth, tak ver ze to byl prave Prophet 08 - je to skvela masina ! Nez budes takhle zklamanej nejprve ho vyzkousej ! : ) Ja tim chtel rict ze prefereuju zvuk analog synthu ze stary skoly a ze Prophet 08 neni klon Prophet 5 ale to neni chyba, naopak je fajn ze ta masina nabizi jinej novej zvuk.

Pokud hledas pevnost a charakter Prophet 5 - bez a vyzkousej / kup StudioElectronics OMEGA-8 ... to je nejlepsi mozna alternativa pro to co hledas ! ale neco samo stoji . )

dendy:
Prophet 08 ze zni jako Virus ? ..........ouuuuuuu to si nedelej srandu : ))

.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 bře 2008 21:02

JJ to je fakt novy prophet zni hodne VA :) kvalitne VA :)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Odpovědět