Zomrel Steve Jobs ...

Vše o hudbě na počítačích ve znaku jablka
Odpovědět
dendy
Vybavení

Re: Zomrel Steve Jobs ...

Příspěvek od dendy » 01 úno 2014 22:46

mne pride komicke ako niektori jedinci maju hned krvou podliate oci a "zly zly zly jobs zly zly zly apple" :-))) je to smiesne.. kazda dohoda ma 2 strany, v tomto pripade dokonca viac (schmidt, lucas, adobe, intel,..) .. nejak nevidim ze by tymto ludom hrozil sud a basa.. ale "jobs jobs jobs berseker, za vsetko moze jobs ostanti su v tom nevinne" nabozenstvo u niektorich fici naplno heh

okrem toho fakt nechapem preco by vobec stat mal akokolvek kecat sukromnym firmam do toho ake maju medzi sebou dohody ohladom zamestnaneckej politiky, ak taky zakon existuje, je zly a treba ho zrusit

a ak bol poruseny, asi teda sefovia google, adobe, intelu spolus lucasom pojdu za mreze ? :mrgreen:

MDudas

Re: Zomrel Steve Jobs ...

Příspěvek od MDudas » 02 úno 2014 02:02

wire píše:Nechápu kde je problém s tím, že firma platí 5000 USD sekretářkám. Firma si může snad platit kolik chce a komu chce.
wire, citas aj inu literaturu nez noviny a manualy? ja som nehovoril o sektretarkach, tie su nepodstatne. aj ked ano - slovo "sekretarka" tam padlo...ale iba ako meritko na prirovnanie. Asi som mal radsej pouzit upratovacka (uklizecka)... :lol:
Symphonic píše:...A je jedno že lidí, co maj plat jen 5 tis $ místo 7 tis $ nám nemusí být nijak líto.
Symfonik, ty si idealista. :oops: Ja sa tu bavim o desat-tisicoch zamestnancov, co zarabaju 8-15 000 USD mesacne !!!!! Skus si to len tak nahrubo prenasobit a zistis, ze tie firmy vyplacaju rocne mnoho sto milionov dolarov na mzdach. Ani bohatej firme ako Apple neni jedno, ci vyplati rocne 400 alebo 500 milionov na mzdach... To su MEGA-SUMY !!!!
Bavim sa aj o strednych a vyssich postoch (jak pise biscuit), kde zarobia rocne 200-500 000USD a este sa im to porad zda malo, tak prebiehaju medzi firmami.
Netvrdim, ze je to zakonne, ale fakt nemam zlutovania. Nemoralnostou proti nemoralnosti. Sorry.

Odpovědět