cubase 4.5 za dverma?

Sekvencery Cubase VST / SX a Nuendo
Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 29 srp 2008 13:23

upman píše:
Kermitak píše:
upman: SAP neni CRM ;)
No to si ze me delas standu, ne? Dobre, je to mySap CRM, ale SAP jako SAP. Jinak ale pokud to je minene tak, ze SAP = sh*t nejvetsi, tak ac me castecne zivi, tak se pod to podepisuji :D
Ne, myslel jsem tim to, ze kdyz reknes, ze SAP je CRM, tak je to stejny jako rict, ze Skodovka je volant ;) Ale je to brutalni OT, takze vice radsi pres PM ;)
Naposledy upravil(a) Kermitak dne 29 srp 2008 13:29, celkem upraveno 1 x.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 29 srp 2008 13:27

ekeaze píše:To muzem udelat novy tema na toto ... kdyz tak to nekdo presunte please...
jo je to o osobnich preferencich, ale tak mi rekni co v cubase 4 chybi a co je v logicu 8.... jedina vyhoda logicu je ENVIROMENT a to pro toho kdo dela se spoustou HW, tak tam si muzes postavit komplet virtual MIDI na ovladani a da se to ruzne routovat atd... ale to de v cubase taky...
Novy tema bych nedelal a radsi tu diskusi ukoncil, protoze nikam nepovede ;) Co presne v C4 chybi nevim, rikal mi to bratranec, kterej jede na Logicu a zkousel Cubase a uz se moc nepamatuju, ale muzu se ho zeptat, jestli te to zajima. Nicmene vybavuju si dve veci z toho co rikal - podpora sidechain(ta uz ve VST3 je), podpora zobrazeni vice nez dvou casovych formatu na transport baru, pak neco s nedokonalym sample editorem (coz potvrzuju, ten Cubasackej sample editor mi taky nejak zvlast neprirostl k srdci).

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 29 srp 2008 13:29

ok.. tak koncime radsi ... sorac vsem za OT

Shodan

Příspěvek od Shodan » 29 srp 2008 13:44

Koukam jsem rozpoutal krvavej flame - to nebyl muj umysl, jen jsem potreboval vypustit paru, pac me Cubase sere :wink: Tak sorac. :P

Uz tu 4.5.1 nekdo ma?
-= As we grow as unique persons, we learn to respect the uniqueness of others. =-

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 29 srp 2008 13:48

jj mam 4.5.1 a funguje to normalne ...

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 04 zář 2008 17:30

Ahoj. Tak jsem včera updatoval na novou verzi a procházel si novinky. No. Knihovny zvuků mě moc nenadchnuly. VST Sound, to považuju za posun, i když je to vlastně jen takové ucelení, Plug and Play support for Asio devices a Automatically generated VST Connection vyzkouším, až budu přehrávat projekty na laptop.

Co jsem nepochopil, je ten monitoring improvements, cože je tam vlastně nového?

Key Commands, to je moc pěkná záležitost. (AtomeX) konečně můžeme přepínat presety přes klávesnici.

Co je hodně dobrý je konečně možnost posílat sychnchronizační click i po zastavení přehrávání. Takže například Andromeda, která se synchronizuje externě, pokud měla zapnutý arpeggiator a projekt byl zastaven, nezahrála nic. Teď zahraje :) Tohle je fakt užitečná věc

Můžete mi prosím někdo vysvětlit ten suspending autoscroll? Zkoušel jsem ho podle návodu a nějak se mi ho nepodařilo rozchodit. To by taky mohla být zajímavá funkce.

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 04 zář 2008 17:32

Ještě jedna otázka. Update jsou kumulativní nebo ne? Když přeinstalovávám počítač stačí nainstalovat čtyřku a na ní 4.5.1ku a nebo musím instalovat všechny updaty?

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 04 zář 2008 17:36

to by aj mna zaujimalo.. podla velkosti suborov tipujem ze to su kumulativne... ale to je len moj odhad...

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii » 05 zář 2008 08:09

2Ondrash & dendy: mělo by to být v popisu na stránkách Steinberg. Obávám se, že kumulativní nejsou ;-) teda pokud jsem si četl správně info u předchozích release 4-ky.

P.

Martin

Příspěvek od Martin » 18 zář 2008 10:33

VST Sound Collection Vol. I – je dost potěšitelná novinka.
Yamaha S90ES je parádní piano (po vypnutí efektové jednotky a použití například MegaVerbu od TC)zní v aranžích lépe, než velká piána od TheGrand a Ivory. Je to vlastně stejný klavír jako je v XS.
Myslím, že to je silné kladivo na konkurenci (HW i SW)
Nové zvuky v HalionOne od SonicReality jsou také velmi použitelné zvuky. HalionOne lehce pokulhává v možnostech. (Ale časem jistě přibudou další možnosti v editaci zvuku HalionOneII).

matucha

Příspěvek od matucha » 18 zář 2008 10:47

A co teprv HalionOneII3Ctryri ;-)

Martin

Příspěvek od Martin » 18 zář 2008 13:40

No s tím HalionOneII to je samozřejmě jen hloupost, jen jsem chtěl říct, že se HalionOne( sample-player) bude postupem doby zdokonalovat.
Docela se divím, kolik toho Yamaha (z Motif) pouští do HalionOne, např. Piano 90ES je nejlepší zvuk klavíru, co Yamaha v současnosti má a v klidu ho pustí do Cubase4 jako bonus.

Odpovědět