Cubase - vse zapojeno spravne, nic ven.

Sekvencery Steinberg Cubase a Nuendo
tical
Příspěvky: 158
Registrován: 11 bře 2009 16:02

Re: Cubase - vse zapojeno spravne, nic ven.

Příspěvek od tical »

Zdravím, mám problém: Cubase 5.1 a zvukovka Edirol Fa 101. V Cubase nastaveno v Device setup audio driver Edirol fa 101. Ukazuje mi to latenci, když pustím smyčku na mixu se mi ukazuje, že zvuk tam jakýsi běží. Jenomže ze zvukárny mi reálně nejede vůbec nic i přes to, že cubase se hlásí, zvukárna v něm taky a na mixu se taky něco děje, ale zvuk nikde. Pročítal sem vrchní komenty, ale to mi moc nepomohlo. Reinstal sem zkoušel taky a nic. Když nastavím asio driver na zvukovku integrovanou, tak zvuk mi jede, ale přes Edirol driver ne...... Control room mám disabled. Dokíáže někdo poradit? Díky

Edit: jsem už docela zoufalý, nevím kde už co mám nastavit aby to hrálo. :(

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Cubase - vse zapojeno spravne, nic ven.

Příspěvek od Pytkin »

v F4 si si nastavil porty ?

tical
Příspěvky: 158
Registrován: 11 bře 2009 16:02

Re: Cubase - vse zapojeno spravne, nic ven.

Příspěvek od tical »

Ano v f4 mam nastaveno. Ostatne tohle se nastavuje automaticky samo. Ale kazdopadne kontroloval sem to. To byla jedna s veci co me taky napadla

Edit: Pytkin, tak ano znovu jsem s epodíval na f4 a do outputu bus se mi místo prvního kanálu ukázal kanál 3, takže sem to nějak přehllídl a tím je i problém vyřešen. Dík za upozornění a asi zajdu k očnímu, protože včera sem se na to díval kurnik a viděl sem něco jiného :).

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Cubase - vse zapojeno spravne, nic ven.

Příspěvek od Pytkin »

jasne .. to sa stava :) toto su jedine dve veci .. vybrat asi driver a vo VST Connections si nastavit port , kam to ma ist na zvukovke .. a musi to hrat .. :)

Odpovědět