Cubase - zrychlit nahraný track

Sekvencery Steinberg Cubase a Nuendo
saxi2006
Příspěvky: 10
Registrován: 23 led 2013 10:34

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od saxi2006 »

čusan lidi, tak ten problém s tim metronomem trváááá sem z toho na prášky ....popíšu přesné propojení..........ze zvukovky CI 1 to jde mic/line/hI-Z dva L a R do mixu do ctrl room out....dále ze zvukovky line out L a R do mixu do line in 5/6 L a R dále zesilovač jde do mixu do main out a oboje klávesy jdou do dalsich dvou line in na mixu....nenahrává se mi jen metronom kterej nechci ale i když nahrávám track číslo dvě tak se mi zaznamenává do tracku číslo dvě zvuk z prvního tracku...prostě to nahrává celej zvuk a ne jen kanál kterej potřebuju...nevíte co s tím?jo a mixák mám Behringer xenyx 802...a mám dvoje bedny jedny monitory aktivní Samson gt studio a jedny větší které jdou do zesilovače...to je úplně přesné zapojení..

jeste jednou zapojeni pohromade z čeho do čeho:

zvukovka mic/line/hl-z L a R......mix- do ctrl room out
zvukovka line out L a R........mixu do line in 5/6 L a R
zesilovač........mix main out
Roland GW7.........line in
yamaha mox6......line in 3/6
mix cd/tape output......samson monitory

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od Pytkin »

no tak ? a je to jasne .. kedze nahravas co pocuvas , tak predsa ti tam musi ist aj metronom aj vsetko co si pred tym nahral ..

musis zapojis vystup so zvukovky do CD/TAPE input .. stlacit tlacitko CD/TAPE to CTRL .. repraky zapojit CTRL ROOM .. a MAIN OUT z mixu zapojit do INUTov zvukovky ..

Obrázek

xdudy
Příspěvky: 345
Registrován: 12 led 2003 23:50

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od xdudy »

ještě jen dodám
osobne bych audio z těch kláves nahrával rovnou do zvukovky - naco to jestě pznit behingerem

a měl by sis ujasnit signálový cesty - zvuk( signál) se někde vytvoří a vychází z výstupu někudy teče a přichází na vstup - te tvuj popis to je peklo - :roll:

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od Pytkin »

ked sa tak na to znova divam .. Preco vlastne nepouzivas MOX-6 ako zvukovku ??? ved to je jedna z jej najgenialnejsich funkcii ?

xdudy
Příspěvky: 345
Registrován: 12 led 2003 23:50

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od xdudy »

taky mne napadlo , že tam má tu CI1 zbytečně - sem v tom ale nechtěl dělat ještě větší zmatek

saxi2006
Příspěvky: 10
Registrován: 23 led 2013 10:34

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od saxi2006 »

zdar lidi.....tak jsem to zprovoznil konečně a to tak že jsem obešel uplně mix stejně to přes něj zní na prd...takže jsem přímo do zvukovky a do pc je to lepší akorád že když natáčim zpěv nebo kytaru tak to musim ze zvukovky vyndat kabel od piana a zapnu další nástroj..ale to mi jako tak nevadí hlavně že to jede a je to čistýý....takže vám moc děkuji všem co jste mi napsaly bez vás bych se nikdy asi nikam nehnul takžee ještě jednou MOC DĚKUJI VŠEM CO MI NAPSALI. .........a ted se chci zeptat mám naistalovaný vst Sample tank 2,5. jsem sním spokojenej ale přesto se zeptám existuje ještě jiný takový kvalitní vst plugin dejte vědět....a chtěl bych si pořídit
tc helicon VoiceWorks plus , ale kdyby tohle nebo něco podobného existovalo jako softw. tak bych určitě byl rád člověk by si to mohl pořádně vyzkoušet a možná by my to i stačilo stejně to budu používat jen doma takže na live vystoupení to není....dejte vědět lidi co a jak ....díkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...saxi2006

xdudy
Příspěvky: 345
Registrován: 12 led 2003 23:50

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od xdudy »

no a když se tím budeš ještě dál zabejvat tak to uděláš jak psal Pytkin a obejdeš i tu zvukovku Ci1


VSTI i VST pluginů jsou tuny

kvalitních pluginů je hodně - záleží co potřebuješ jsou i kvalitní free VST - tady na foru maj svuj chlívek
ostatni-software/top-free-vst-plugins-t9487.html

saxi2006
Příspěvky: 10
Registrován: 23 led 2013 10:34

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od saxi2006 »

no určitě si tady vyberu to je jasan....ale měl jsem na mysly něco jako zvukovou banku takovou všehochut nemyslím tím jenom třeba synth. nebo piano. prostě balík zvuku poněvadž dobrej zvuku není nikdy dost a člověk si má z čeho vybrat......

xdudy
Příspěvky: 345
Registrován: 12 led 2003 23:50

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od xdudy »

no tak to chceš sampler a k němu banky i těch je spousta
doporučuju google a sousloví VST sampler

a pak tahle část fóra je přímo k tomu:
zvuky-a-samply/

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od Pytkin »

saxi2006 : dobra kolekcia , kde je vsetko je NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETTE .. http://www.native-instruments.com/#/en/ ... omplete-8/

saxi2006
Příspěvky: 10
Registrován: 23 led 2013 10:34

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od saxi2006 »

zdarec ,měl jsem na mysly třeba Korg Triton VSTi nevíte kde by se to dalo stáhnout ????, a nebo jestly to někdone nemá...

Uživatelský avatar
pavlii
Moderátor
Příspěvky: 3588
Registrován: 05 čer 2002 19:23

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od pavlii »

U zadku má skořápku a už chce stahovat jakési VSTi......spíš by to chtělo se nad sebou trochu víc zamyslet!

P.

saxi2006
Příspěvky: 10
Registrován: 23 led 2013 10:34

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od saxi2006 »

zdarec...... Pavlii chtěl bych reagovat na tvuj vzkaz.....ano jsem v cubase začátečník to je pravda ale proč bych se měl nad sebou zamyslet tak to jsem opravdu nepochopil...ani mě nějak ty tvoje moudra nezajímaj čoveče ...ani mě neznáš a ni nevíš kdo jsem jestly třeba nemám náhodou za sebou 15 let aktivního hraní po ruznejch koncertech , jestly třeba nejsem multiinstrumentalista hrající na 14 nástroju.....co??? myslím si že nevíš nic.....a tak ten tvuj vzkaz budu brát jakko prostě ulet někoho koho neznám a ani nechci asi znát....

xdudy
Příspěvky: 345
Registrován: 12 led 2003 23:50

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od xdudy »

saxi brzdi tady nejde vo to jestly seš superman ale vo to, že jdeš moc rychle a nekoordinovaně
nemáš jasno v zakladních pojmech co se týče zpracování hudby v kompu - přeskakuješ od problému k problému aniž by sis to pořádně ujasnil
Pavli to nemyslel zle - ale chtěl ti zřejmě naznačit že tahle ti tu radíme zbytečně - páč ty s tím dáll nepracuješ a skáčeš doprostřed knihy aniž by sis přečetl úvod.
nic ve zlym a hlavně klídek

Uživatelský avatar
pavlii
Moderátor
Příspěvky: 3588
Registrován: 05 čer 2002 19:23

Re: Cubase - zrychlit nahraný track

Příspěvek od pavlii »

2saxi: jo pohoda - mě je to, člověče, dokonce i úplně jedno :-) nemám tenhle přístup prostě rád. A jinak forma dotazů a jejich kultivovanost většinou leccos napoví; nemyslím si, že bys byl něco z toho vyjmenovaného ;-) ale nezaplácávejme to tu offtopicem, už docela stačilo 8)

P.

Odpovědět