Novy liveact?

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
monoque

Re: Novy liveact?

Příspěvek od monoque » 27 črc 2017 15:52

ale záběry na záda fakt nefungujou
:-)

Sabiani

Příspěvek od Sabiani » 27 črc 2017 16:30

[quote="elektrabel"]Já mám, i po letech, pořád problém odpoutat se od toho, co zrovna dělám a nějak "pracovat" s publikem. A je to problém. Bohužel, nevím jak na to. Inu, introvert. :)

Niekedy je tazke venovat sa publiku ked sa musis sustredit na masiny ktore mas pred sebou a mat vsetko pod kontrolou.
Dalsia vec, co znamena komunikovat s publikom? Rozpravat vtipy do mikrofonu, posielat vzdusne a bozky a srdiecka? Ja si myslim ze pri tanecnej hudbe v klube ide skor o to dostat sa na jednu vlnu dj/liveact spolu s crowd. Tu myslim neni potrebna nejaka prehnana teatralnost a vykriku do mikrofonu, v zmysle put your hands up.
Dalsi problem pri elektronickej hudbe je, ze je po vacsinou vytvorena v studiu, resp. pracujes so sekvenciami co su uz naprogramovane a pod. a pre ludi pod stageom je typek ktory hybe fadermi celkom nezaujimavy, aspon podla mna.
Nikdy to nebude ako ked sa kapela postavi na stage kde gitarista zahra riff a vsetci sa pokakaju :-D
Mimochodom ja mam rad aj kvalitnu kapelu na velkom stagei, aj kvalitnu elektroniku v dobrom klube so skvelym zvukom. A tu mi uplne staci ked DJ ma 2 gramce a vie co robi + ma dobry hudobny vkus.

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 28 črc 2017 17:11

Myslim ze jde taky dost o zanr a zpusob jakym jsou lidi zvykli ze se muzika prezentuje, nemyslim si ale zrovna tohle co postnul sabiani je neco kde by lidi cekali machajiciho davida guettu, spousta livesataru jsou totalni inzeniri a nicemu to nevadi... Kdyz si vezmu posledni dva vetsi festaky kde jsem byl tak 90% lidi stejne nevidi na stage nebo tam vidi max pokyvujici se hlavu, nekde ani neni na cloveka kterej hraje videt. Imho je stejne na prvnim miste hudebni obsah.
S tim ze kdyz te to bavi tak to cely lip funguje a lidi to vyciti souhlasim ale nemyslim ze je to o machani rukama a o tom to davat nejak explicitne neprirozene najevo tak aby to bylo videt ze 100 metru.

Na druhou stranu pak je tady nekdo kdo to dela takhle a je to super a pro ty lidi to funguje ale to je imho hodne jeho prirozenost a neprijde mi to vynuceny divadylko(moment kdy tam dava nekomu z publika do ruky launchpad a necha ho tam vymackat nehodne noty(resp chytre jenom oktavy aby mu to nemoh rozstrelit:) ten clovek asi jen tak nezapomene) ale kazdej liveset ma imho svoje:)

dendy

Příspěvek od dendy » 28 črc 2017 19:02

tak kink je velky pan, on ma ten liveset fakt premakamy.. este zabava je vidiet nazivo Calca .. uplne super bolo ked si tito dvaja pani dali duel na Novation Circuit-och, pecka:

Odpovědět