NORD LEAD 3 - závada

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
MDudas

Re: NORD LEAD 3 - závada

Příspěvek od MDudas »

"Takže mi to nedalo a znovu jsem nástroj otevřel a tentokrát mikropájkou propájel/prohřál kontakty postižených tlačítek..." - :palec+:
Co si neudelas sam, nemas. :wink:

Vla-sta
Vybavení

Příspěvek od Vla-sta »

Yamaha Montage a Korg Nautilus budou asi přebornici v závadach. Tohle je ještě maličkost

Vím o borci co na ZUŠ v Brně koupili Nautilus, už mu 3x měnili základní desku. Další po ročním provozu Genosu má už 4. Vážnou závadu klávesnice. Ten nástroj, co se klávesnice tyče nezvládne profesionální zatížení. Nyní mu nejede polovina klávesnice , prostě se opotřebila

anthea_x

Příspěvek od anthea_x »

... a ja som zvažoval Nautilus kúpiť ako náhradu za PC4-7. Má s ním niekto ešte skúsenosti ? Alebo ostať verný Kurzweil-u ?

Ivan.ps

Příspěvek od Ivan.ps »

Mám Nautilus 88. Síce iba krátko, ale zatiaľ funguje bez problémov. Predtým som mal Montage a tiež žiadny problém.

Vla-sta
Vybavení

Příspěvek od Vla-sta »

V Brně někdo prodával Nautilus za 28.000, podle mě je asi lepší koupit staršího Kronose, nebo Kurzweil Forte

Keyboarder
Vybavení

Příspěvek od Keyboarder »

anthea_x píše:
07 led 2023 21:36
... a ja som zvažoval Nautilus kúpiť ako náhradu za PC4-7. Má s ním niekto ešte skúsenosti ? Alebo ostať verný Kurzweil-u ?
Toto je na delší debatu a ta do tohoto vlákna to nepatří. Zeptej se ve vlákně PC4 a tam si o tom můžeme "pokecat" 😉

anthea_x

Příspěvek od anthea_x »

Ďakujem za odpovede.

Odpovědět