Virus TI - integrace, latence

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Ondra P.

Re: Virus TI - integrace, latence

Příspěvek od Ondra P. »

biscuit píše:
11 dub 2022 12:27
hele, tak jsem ten projekt prepnul na 96 kHz a 64 b float a na 256 samplu latence to hralo bez slysitelnyho problemu, ale asi tam dochazelo k nejakejm dropoutum, protoze na viru (pluginu) se objevila hlaska, abych zvysil latenci na 512 nebo vic...
a nebyl to problem kompu asi, protoze jsem nekde na tretine vykonu podle performance meteru.
do 512 je to stále myslím okej... díky

biscuit

Příspěvek od biscuit »

jinak pro všechny, kterým úplně nevyhovuje zastarávající originální sw rozhraní - https://www.mysteryislands-music.com/

je to původně postavené na klasickou midi a klasickou audio cestu (ne kompletne digitálně po USB jako TI sw). včera jsem při hraní s tím zjistil, že midi po USB jde rozchodit. a po komunikaci s člověkem, kterej to programuje jsem dnes dostal zprávu, že dokáže implementovat do příští verze i digitální audio. teď mluvím o PC s WIN, u macOS by to snad mělo jít i digi audiem už nyní (nevím jak - nedokážu testovat). takže já držím palce, protože jsem pořád zastáncem totální integrace :-)

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. »

super, já to zkusím zítra... pač aktuální drivery pro OSX asi nepodporují novej osx Monterey...zítra testnu.

syncro

Příspěvek od syncro »

biscuit: Ty jo, díky tobě jsem zjistil, že ty mysteryislands dělaj i AU plugin pro Nord Rack 2, děkuju!
GunJah Records
Bandcamp | Spotify | YouTube | Mixcloud | Soundcloud

biscuit

Příspěvek od biscuit »

no není zač ;-)

Odpovědět