Potrebuji radu!!

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Uživatelský avatar
Tudy
Příspěvky: 2385
Registrován: 28 pro 2002 15:07

Re: Potrebuji radu!!

Příspěvek od Tudy »

Honza3 píše:Chtel by jsem si postavit mini studio doma na tvorbu stylu trance.Pocitac si naslapnu,koupim poradnou profi zvukovku(budu to vse michat v pc).Jako doplnek budu pouzivat sw synth.
A ted to dulezite:Chci pouzivat na melodie hardwarove synth.Libi se mi tranceove plochy a takove ty typicke libive zvuky.Chtel bych poradit co si mam koupit za synthezatory?Mel jsem doma Virus a nebylo to prave orechove.Zvazuji koupit Roland jd 800(990),ale co dal?To by jsem chtel poradit.Budu si cenit kazdeho nazoru.... :idea:
S takovým názvem tématu si postav třeba péro :!:

PS: sorry, nějak mi to ujelo. Ale za svým si stojím. To je tak těžký dodržovat hlavní zásady fóra a nazvat nové téma výstižně? (třeba: "jaké vybavení na trance?"

Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 352
Registrován: 06 pro 2002 14:45
Vybavení

Re: Potrebuji radu!!

Příspěvek od Merlin »

Tudy píše: S takovým názvem tématu si postav třeba péro :!:

PS: sorry, nějak mi to ujelo. Ale za svým si stojím. To je tak těžký dodržovat hlavní zásady fóra a nazvat nové téma výstižně? (třeba: "jaké vybavení na trance?"
No mozna ti to ujelo, ale trefil ses do cerneho, za coz ti aspon ja za sebe aplauduju. Skoda, ze kolegove moderatori nemohou v takovychto pripadech editovat nazev noveho tematu. Konec OT :-)

Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 352
Registrován: 06 pro 2002 14:45
Vybavení

Příspěvek od Merlin »

Jinak chces-li jediny synth na trance, tak bych volil jednoznacne Virus C. Umi opravdu skoro vsechno, cena za jety kousek zacina byt snesitelna a ve chvili, kdy konecne zacne realne existovat jeho nastupce Virus Ti (porad odladujou SW....hlavne ze to ma kazdy obchodnik v nabidce uz od Vanoc 2004!!!!! hruza...), tak se budou skalni virusaci Virusu C zbavovat. Nord3 ma sice vyrazne lepsi uzivatelske rozhrani, ale je drazsi, nema efekty, kterych ma Virus C prehrsel a taky ma mizerny arpeggiator, ktery ma zase Virus C primo excelentni. Osobne bych zavrhl Virus Classic (=de facto Virus B), protoze zni vyrazne hure nez Virus C (aspon pro moje usi).

Resume: Virus C.

Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 352
Registrován: 06 pro 2002 14:45
Vybavení

Příspěvek od Merlin »

kora píše:8) TI je dobry ale me staci Virus C uz nepudu do TI.
Drzel jsi Virus Ti v ruce nebo ne? ;-)

Honza7
Příspěvky: 29
Registrován: 06 črc 2005 19:21

Re: Potrebuji radu!!

Příspěvek od Honza7 »

Tudy píše:
Honza3 píše:Chtel by jsem si postavit mini studio doma na tvorbu stylu trance.Pocitac si naslapnu,koupim poradnou profi zvukovku(budu to vse michat v pc).Jako doplnek budu pouzivat sw synth.
A ted to dulezite:Chci pouzivat na melodie hardwarove synth.Libi se mi tranceove plochy a takove ty typicke libive zvuky.Chtel bych poradit co si mam koupit za synthezatory?Mel jsem doma Virus a nebylo to prave orechove.Zvazuji koupit Roland jd 800(990),ale co dal?To by jsem chtel poradit.Budu si cenit kazdeho nazoru.... :idea:
S takovým názvem tématu si postav třeba péro :!:

PS: sorry, nějak mi to ujelo. Ale za svým si stojím. To je tak těžký dodržovat hlavní zásady fóra a nazvat nové téma výstižně? (třeba: "jaké vybavení na trance?"
Co to tu prosimte resis?Nejsi na hlavu?Jestli jsi vse cetl,o cemz pochybuji,tak by jsi vedel ze Ze titulek uz se tady resil a pisatel se za nej omluvil,asi to bylo jeho prvni psani do tohoto fora.
Tak tu hlavne neres 2 mesice stary titulek...
Naposledy upravil(a) Honza7 dne 21 dub 2008 23:48, celkem upraveno 3 x.

Honza7
Příspěvky: 29
Registrován: 06 črc 2005 19:21

To: Tudy

Příspěvek od Honza7 »

Misto aby jsi v necem poradil tak tady pises takovyhle blaboly ktery nikoho nezajimaji.Osobne si myslim ze uz tu je hodne prispevku,ze kterych si asi Honza3 vybral. :!:

Uživatelský avatar
peteness
Příspěvky: 3669
Registrován: 22 čer 2004 17:31

Příspěvek od peteness »

absence efektove jednotky na NL mi prijde spis jako plus

biscuit
Příspěvky: 10635
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Příspěvek od biscuit »

tak uz by jste mohli prestat prskat. jste jak baby na trhu :evil:

Uživatelský avatar
Tudy
Příspěvky: 2385
Registrován: 28 pro 2002 15:07

Re: Potrebuji radu!!

Příspěvek od Tudy »

Honza7 píše: 1) Co to tu prosimte resis?
2) Nejsi na hlavu?
3) Jestli jsi vse cetl,o cemz pochybuji,tak by jsi vedel ze Ze titulek uz se tady resil a pisatel se za nej omluvil,asi to bylo jeho prvni psani do tohoto fora.
4) Tak tu hlavne neres 2 mesice stary titulek... :x
1: hlavní zásady fóra
2: možná ano:)
3: nečetl, právě proto, že mohu těžko poradit, když k tomuto tématu nic nevím. A popravdě bych ho ani neotevíral, kdyby bylo nazvané výstižně...
4: easy 8)

Uživatelský avatar
EXCOM
Příspěvky: 5627
Registrován: 10 črc 2005 10:43

Příspěvek od EXCOM »

kora píše:To Honza3 :..... Nord3 je super nastroj ale drahej .. Stahni si demo z Vengeance.....Nedam na nej dopustit.Nadherne plochy (nejen)

http://www.soundwizard.de/Sounds/www.ve ... chleis.mp3

No a Virus C? Nojo co napsat? Na trance je to asi ten nejlepsi nastroj co znam.Poslechni tohle mp3 demo..a nema cenu nic dalsiho psat.....

http://www.soundwizard.de/Sounds/www.ve ... chleis.mp3
tak z toho Virus C mp3 dema padam na zadok pani :) a to snivam o Nord Lead :)))

DJ Wire (of the freeze)
Příspěvky: 27
Registrován: 04 úno 2005 20:51

Příspěvek od DJ Wire (of the freeze) »

EXCOM píše:
kora píše:To Honza3 :..... Nord3 je super nastroj ale drahej .. Stahni si demo z Vengeance.....Nedam na nej dopustit.Nadherne plochy (nejen)

http://www.soundwizard.de/Sounds/www.ve ... chleis.mp3

No a Virus C? Nojo co napsat? Na trance je to asi ten nejlepsi nastroj co znam.Poslechni tohle mp3 demo..a nema cenu nic dalsiho psat.....

http://www.soundwizard.de/Sounds/www.ve ... chleis.mp3
tak z toho Virus C mp3 dema padam na zadok pani :) a to snivam o Nord Lead :)))
jo to je hodne narezovy...

Uživatelský avatar
EXCOM
Příspěvky: 5627
Registrován: 10 črc 2005 10:43

Příspěvek od EXCOM »

v com sa lisia Virus Ti a C ? je v tom nejaky veliky rozdiel?

Uživatelský avatar
MonkeyFighter
Příspěvky: 733
Registrován: 28 úno 2003 12:17

Příspěvek od MonkeyFighter »

EXOCOM:virus TI by mel mit mnohem propracovanejsi spolupraci s PC.otevres ho treba v cubase stejne jako vstcko a jestli sem to dobre pochopil tak i audio by ti melo jit pres usb kabl rovnou do poci,tudiz abys dostal zvuk z vira do kompa nepotrebujes zadnej audiovstup,kdyztak me opravte...jinak navic supersaw,dal uz nevim ale je to tu vse nekde napsany,pohledej...

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

DJ Wire (of the freeze) píše:
EXCOM píše:
kora píše:To Honza3 :..... Nord3 je super nastroj ale drahej .. Stahni si demo z Vengeance.....Nedam na nej dopustit.Nadherne plochy (nejen)

http://www.soundwizard.de/Sounds/www.ve ... chleis.mp3

No a Virus C? Nojo co napsat? Na trance je to asi ten nejlepsi nastroj co znam.Poslechni tohle mp3 demo..a nema cenu nic dalsiho psat.....

http://www.soundwizard.de/Sounds/www.ve ... chleis.mp3
tak z toho Virus C mp3 dema padam na zadok pani :) a to snivam o Nord Lead :)))
Kuuurva... ze bych zacal setrit penize? ,) Mate tip na nejaky SW syntak, kterej dokaze aspon SKORO tak nadherny plochy, jako sou v tech ukazkach? Trance sice nedelam, ale tohle se hodi vsude mozne...

Uživatelský avatar
Ondra P.
Příspěvky: 2043
Registrován: 24 črc 2002 21:30

Příspěvek od Ondra P. »

Urcite se vyplati usetrit penize, ale kdyz uz SW tak jedine ZETA (z3ta)....

Odpovědět