Hromadná akce EZONE na nákup mikrofonů značky EZONE z Číny

Mikrofony a předzesilovače
Zamčeno
fova

Příspěvek od fova »

Martin píše:Obdobné komponenty, které tvoří tyto dva mikrofony odebírá Oktava a ADK
To je zajimava zprava. Nevis, co presne odebiraji? Jestli kriticke komponenty jako kapsle, tak to uplne bori mytus o "ruskych" Oktavach. O ADK to vim.

fova

Příspěvek od fova »

At delam, co delam, tak na jejich webu ani jeden z tech mikrofonu, ktere tu resime, nenalezam

http://www.alctron-audio.com/new/newpro.asp

Shodan

Příspěvek od Shodan »

Fova: Za to tam vidím majk, kterej jakoby U87mičce z konektoru vypadl :twisted:
-= As we grow as unique persons, we learn to respect the uniqueness of others. =-

Martin

Příspěvek od Martin »

fova : aby ses mohl dostat na jejich stránky musel by si s nimi být v obchodním styku. (heslo a klíč)

Já myslím, ta 1300 bude stejná jako 1400 , akorát bez pop filtru.

Nabídli mi, že mi pošlou jeden kus na otestování.
Cena za jeden ks skoro 249Eur + pošta , ale asi do toho pudu a uvidíme.
Cena za 50 ks je 149 u 1300 i u 1400 (kterou tedy už nedělají) a u té lampy cenu teprve pošlou.

tony9

Příspěvek od tony9 »

Ale přiznám se že pop filtr mě tak trochu mrzí

fova

Příspěvek od fova »

Martin píše:fova : aby ses mohl dostat na jejich stránky musel by si s nimi být v obchodním styku. (heslo a klíč)
Na tom webu maji bug a je mozne se tam dostat. Zkus kliknout na muj odkaz
Shodan píše:Fova: Za to tam vidím majk, kterej jakoby U87mičce z konektoru vypadl :twisted:
Take jsem si vsiml.
Naposledy upravil(a) fova dne 28 bře 2007 00:59, celkem upraveno 1 x.

Ctirad

Příspěvek od Ctirad »

Martin píše:Špatná zpráva : číňani mi oznámili , že výrobu Hsmc1400 ukončili a nahradili ji řadou nových modelů .
V takovém případě bývá dobrým zvykem zaslat vzorky :)

fova

Příspěvek od fova »

tony9 píše:Ale přiznám se že pop filtr mě tak trochu mrzí
Muj osobni nazor je ten, ze nylonovy filtr, jako byl u toho puvodniho mikrofonu negativne ovlivnuje zvuk (zvlast na vyskach). A nejsem sam, kdo si to mysli.
Kup si radsi nejaky kovovy pop filtr (napr. Audiopro nabizi kovovy od SE Electronics).

http://shop.audiopro.cz/katalog/stojany ... Screen.htm

Pokud by se kupoval ten puvodni mikrofon, tak ja osobne bych ten pop filtr vyhodil.
Naposledy upravil(a) fova dne 28 bře 2007 00:49, celkem upraveno 1 x.

Ctirad

Příspěvek od Ctirad »

Martin píše:Nabídli mi, že mi pošlou jeden kus na otestování. Cena za jeden ks skoro 249Eur + pošta
Kupovat vzorek k otestování a ještě skoro za 2x takovu cenu? To jsou mi věci :(

tony9

Příspěvek od tony9 »

fova píše: Muj osobni nazor je ten, ze nylonovy filtr, jako byl u toho puvodniho mikrofonu negativne ovlivnuje zvuk (zvlast na vyskach). A nejsem sam, kdo si to mysli.
Kup si radsi nejaky kovovy pop filtr (napr. Audiopro nabizi jeden od SE Electronics).
Pokud by se kupoval ten puvodni mikrofon, tak ja osobne bych ten pop filtr vyhodil.
Dík za typ omrknu to na Audiopro.

Shodan

Příspěvek od Shodan »

Ctirad: To bys jim asi musel naslibovat zatraceně obrovský odběry aby ti ho poslali "jen tak".
-= As we grow as unique persons, we learn to respect the uniqueness of others. =-

Martin

Příspěvek od Martin »

Je jasné , že kdybychom od nich odebírali 100 mikrofonů měsíčně , pak by nám vzorky k zapůjčení nabídli , ale vzhledem k tomu , že na ně chytáme v podstatě klasickou českou lumpárnu .... naslibujeme hory doly - každý měsíc odebereme kontejner mikráků -no a ve finále si ezone s těží zakoupí 50 kusů .... , nečekej , že Ti někdo zadarmo něco dá.
Jednání jsou navíc úplně na začátku.

Naivita některých lidí mě nepřestává udivovat.

fova

Příspěvek od fova »

Ted obchodujeme hodne s indy a mentalita tech lidi je fakt zajimava:

"Nejprve nam slibte, ze tu zakazku ziskame my a pak dostanete od nas detailni nabidku."
"Nejprve nam dejte nejake penize a pak zacneme neco delat."
"Nechceme za nic rucit a neakceptujeme zadna penale za zpozdeni."
"Vsechny penize chceme dostat jeste pred dodanim zbozi."

S temi cinany to muze byt podobne, takze bych rozhodne neocekaval, ze poslou mikrak na otestovani zadarmo :-)

Podle me je to vse dane pokrivenym trznim chovanim v dane zemi. Pokud se spousta lokalnich firem chova jako "zvirata", zacnou si vsichni davat pozor. Kdyz jsme obchodovali se svedy, zarazilo me, jak hodne je pro ne zavazny ustni slib. Takove to "slovo muze" castokrat stacilo a nemusely se resit zadne dodatky ke smlouve.

Ctirad

Příspěvek od Ctirad »

Shodan píše:Ctirad: To bys jim asi musel naslibovat zatraceně obrovský odběry aby ti ho poslali "jen tak".
Budeš se divit, ale přinejmenším u firem vyrábějších elektronické součástky a komponenty bývá dobrým zvykem posílat vzroky zdarma komukoliv, kdo vyplní formulář na www. Dokonce i víc kusů a cenově je to ve stejné kategorii jako cena tohodle majku.

Martin: Kdepak naivita, to je praxe. Pokud si ale myslíš, že je slušné jednání, když jim chceš udělat kšeft a oni ti milostivě pošlou jeden kus na vyzkoušení za patřičně zvýšenou cenu, tak prosím. Já si to ale nemyslím.

Shodan

Příspěvek od Shodan »

Ctirad: To víš... V Číně se hraje vybíjená úplně jinak! :wink:

Zamčeno