Nové ribbony Rode NTR (a skvělý promo klip)

Mikrofony a předzesilovače
Ivo
Moderátor

Re: Nové ribbony Rode NTR (a skvělý promo klip)

Příspěvek od Ivo » 26 kvě 2015 08:43

Ribbony se na nahrávání vokálů používají poměrně často (např. AEA R84 nebo 440 atd.). Jsou vítanou alternativou kondenzátorových mikrofonů a na určité příliš výrazné hlasy jsou často ideální volbu s velmi dobrými výsledky ... někteří dokonce hlásí že to jsou nejlépe nahrané vokály jaké se jim kdy podařily.

Test ribbonů na vokály např. tady http://www.soundonsound.com/sos/dec07/a ... icspt2.htm

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 30 zář 2015 08:18

Tak jsem napsal do Rode pěkný mail s tím, že jejich mikrofony jsou tady velmi populární a sám jsem zkoušel jejich nové ribbony, že budeme zanedlouho poblíž, tak jestli by bylo možné je navštívit, podívat se, že by to bylo skvělé, že by mě to zajímalo a určitě i spoustu lidí tady, jak se to vyrábí, jak to tam vypadá a tak .. můžu o tom napsat článek atd.

a napsali: "Unfortunately we are unable to accommodate public visitors to our factory for OH&S reasons"
Ale hned měli zájem o ty moje fotky výše, že by je prý rádi publikovali na sociálních sítích :) Tak jim napíšu že je "impossible to publish my photos for OH&S reasons" :)

Tak co už ... Třeba do Schoepsů (Quested, Amphion, Sandhill, Forssell, PSI atd atd.) není vůbec žádný problém se podívat a jsou rádi.

OH = overhead ? a S ? :)

nixx

Příspěvek od nixx » 30 zář 2015 09:09

Occupational Health & Safety... asi něco jako naše BOZP.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 16 říj 2015 07:30

Tak nakonec zase ted napsali že jo a že by byli velmi rádi, kdybychom je navštívili :) Takže když přežijeme pětidenní cestu přes pouště centrální Austrálie, tak bych mohl v pátek podat report z Rode factory :wink:

Odpovědět