NEVE GENESYS - DAW analog console !!!

Analogové a digitální mixy pro studio i živé hraní
Liquid Sound
Profesionál

Re: NEVE GENESYS - DAW analog console !!!

Příspěvek od Liquid Sound » 14 pro 2012 02:04

No to už je OT. V porovnání s velkejma analogovejma boardama co jsem měl tu čest mi ta Vista (konkrétně 5) přijde na akustickou hudbu subjektivně zdaleka nejhorší. Ba ošklivá. Párkrát do roka s tim dělám- Navíc mě celej ten jejich digi-koncept přijde oproti třeba ICON D-Con ujetej. Jde fakticky jen o ovladač a nechápu proč teda rovnou neovládat technicky snadněji rozšiřitelnjší a ekonomicky výhodnější DAW.

No to je fuk, platí první otázka. Kdo má Genesys v ČR? :)
Sound engineer & producer
Smecky Music Studios | CoPPO | IMDb | ALLMUSIC | ARTIST direct

Liquid Sound
Profesionál

Příspěvek od Liquid Sound » 15 pro 2012 13:27

Tak už to vim, nikdo v ČR resp. přes českýho prodejce to nemá. Byli nějací zájemci, ale ani jeden nedopadl.

matucha

Příspěvek od matucha » 15 pro 2012 15:37

No... asi to neni ani nijak moc prekvapujici. Jak moc se vlastne tenhle neve chytil ve svete, nevis? Ja mam takovej pocit, ze to zapadlo (nevzniklo na to tema zrovna moc debat na GS).

Liquid Sound
Profesionál

Příspěvek od Liquid Sound » 15 pro 2012 16:33

Záleží na tom jaká míra ti přijde takoou, aby se o tom už mluvilo. :)

Na druhou stranu věřim že se toho moc neprodalo. Ale to mi nepřijde že by bylo něco extra vypovídajícího. Porovnávat s minulostí nejde, protože velký studia který tyhle věci kupovaly ve většině zanikly. Nový jsou často uzavřený produkční, a i tam si jen zblo může něco takovýho dovolit. Tam věřim, že se nějaký Duality SE nebo 88RS prodá. Pak dlouho dlouho nic, hromady rackovejch jednotek, zase nic a pak hormada bezcennýho šrotu z Číny. Dává mi smysl, že se tak moc o tom nemluví. Klientela bude prťavá.

Btw. nenašel jsem na stránkách Sona nic...

matucha

Příspěvek od matucha » 15 pro 2012 18:00

S tim Sonem je to mozny, ale kdyz se podivas na par PR videi kapel, co tam ted nedavno tocili, tak to tam uvidis. Dusilka, Prokop, Krystof me napadaj takhle z hlavy namatkou.

Odpovědět