Avantone Mixcube

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Stan

Re: Avantone Mixcube

Příspěvek od Stan »

byt tebou tak monitory neprodavam protoze mas jen 1 avantone (pokud jsem spravne pochopil) a ten ti vyborne poslouzi pouze jako referencni monitor pro mono mix.

gambler

Příspěvek od gambler »

Ja som myslel kombinaciu mixcube+ sluchatka ci?Ze by som predal monitory a kupil si riadne sluchatka otvorene? Nie je zbytocnost pouzivat normalne monitory v neosetrenej miestnosti?Low end s tym robit nemozem,reverb tiez a transienty to hra uplne skreslene to pocujem az teraz v porovnani s mixcube..Stereo-panning mozem robit v sluchatkach.

Stan

Příspěvek od Stan »

Neznam prostredi kde produkujes takze jsem jen vyjadril svuj nazor. Otevrena sluchatka jsou vyborna vec ale po case michani jen na te drive ci pozdeji stejne privede na myslenku poridit alespon nejake male monitory. Ale to je ciste na tobe a situaci.

gambler

Příspěvek od gambler »

Tak robim v miestnosti,hole steny...Ale tak monitory si teda este necham ked hovoris..Vzdy si mi dobre poradil,dokonca som sa tu dostal s tebou uz aj do konfliktu (pretoze moje ego) a nakoniec s odstupom casu si mal pravdu Ty,cize tento krat si necham poradit..

Odpovědět