K&H O500 nebo ADAM S5A, nebo neco jineho...

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 31 srp 2008 19:12

Steinway: Můžu tě ubezpečit, že na tomto fóru nikde mezi těmi (možná už) miliony příspěvků nenajdeš jediný odkaz na nějaký nelegální software, to tu nikdo nesmí propagovat, to se hned maže. Ale je každého osobní věcí a zodpovědností, jestli nelegální software používá nebo zkouší - je to lepší, než demo.

Myslím si, že pokud někdo užívá nelegální software jen ke zkušebním účelům, ne komerčním, tak že to není žádný problém - asi jako když se student ve škole učí v drahém grafickém programu a má potom doma vypracovat nějaké úlohy. Kde má na ten program vzít, když je to jen pro domácí úkol? No tak si ten Photoshop stáhne, nic se nestane. Jestli na něm jednou bude pracovat komerčně, tak ve firmě, která ho mít koupený bude muset mít.

cough

Příspěvek od cough » 31 srp 2008 22:31

Shodou okolností jsem měl možnost slyšet asi třikrát O500C (předváděčka dovozce do ČR, pak nezatlumená místnost dovozce, pak zatlumené filmové studio - post), pak jsem měl na několik hodin půjčené O410 u sebe ve studiu/poslechovce. Dojmy jsem měl dost smíšené. První dvě předváděčky O500C na mně udělaly dobrej dojem, předváděčka v zatlumené místnosti byl totální disaster - vyblitej černobílej zvuk, kterej nebyl schopnej rozlišovat nahrávky z hlediska barvy...

Dojem z O410 doma velmi dobrej, velice dobré stereo, přesná lokalizace, přesný detail, ale trochu řezavější a vyblitější zvuk zůstává... jakoby němčouři trochu odrbali zesilovače spoléhajíc se na to, že stačí mít dobrých pár známých parametrů jako THD a spol.... "a všechno bude fajn"... Mám dost extrémní požadavky na rozlišování nahrávek, ale pro normální studiovou práci např. v TV je to ažaž...

No, nemít už v té době svoje bedny z betonu osazené top Focal repro, tak bych si ty 410 možná vzal... vstkutku povedená bednička do středních místností...

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... hlight=410
Divíte se tomu, Klásek?.....

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 31 srp 2008 22:46

Steinway píše: Jo a ted koukam, ze Pytkin ma na konte skoro 10000 prispevku, to je snad nekolik let zivota, ne? :shock:
Tak som tu uplne od zaciatku .. a som tu denne .. tak sa to nazbiera :)

Odpovědět