Krk VXT nebo Rokit?:-)

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Uživatelský avatar
Hammond
Příspěvky: 1128
Registrován: 05 říj 2010 18:44

Re: Krk VXT nebo Rokit?:-)

Příspěvek od Hammond »

Tom-Thak: Sme predsa v rovnakej cenovej kategorii. VTX8 stoji 569Eur a BM5A MKIII stoji 545Eur, takze je vlastne este lacnejsia. Ja by som pri tomto porovnani nevahal ani zlomok sekundy, ale opat; to je moj subjektivny nazor. Pisem to ale po osobnej a dlhodobej skusenosti, nie na zaklade specifikacii uvedenych na stranke.

Poklop
Příspěvky: 1038
Registrován: 10 črc 2004 10:47

Re: Krk VXT nebo Rokit?:-)

Příspěvek od Poklop »

Aha, no to jsem si trapně nevšiml, díky za upozornění. Příště až se něco bude jmenovat BLABLA 8 tak se raději přesvědčím jestli tam neni třeba šestka reprák. Koho napadl ten marketingovej tah to teda nevim :-) Všechno co se jmenuje XX5 má pětku reprák :-) (aspon teda je to zvykem.
Já myslim, že tahle značka mě taky osloví :-)
Ale nejsem dojná kráva :-)Musim pomalu.

Uživatelský avatar
m4x
Příspěvky: 462
Registrován: 12 lis 2009 20:18

Re: Krk VXT nebo Rokit?:-)

Příspěvek od m4x »

VTX8 ti doporučí lidé, co se věnují taneční muzice. Tyto uživatele často omezuje podprahová potřeba přizpůsobovat se trendům. U lidí se širším hudebním povědomím a větší sebejistotou najdeš zajímavější, míň vyhypovaný, často lépe hrající bedny. Nejlíp si domů zapůjčit alespoň dvoje předvybrané bedny a vyzkoušet je na vlastní kůži.

Poklop
Příspěvky: 1038
Registrován: 10 črc 2004 10:47

Re: Krk VXT nebo Rokit?:-)

Příspěvek od Poklop »

No to nevim, proc zrovna VXT8 by mela bejt bedna pro dance music only.
Z ceho tak usuzujes??

biscuit
Příspěvky: 10618
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Krk VXT nebo Rokit?:-)

Příspěvek od biscuit »

ja se ted normalne cejtim jako nejakej trapos :-)

hubert
Příspěvky: 1308
Registrován: 13 lis 2002 13:12

Re: Krk VXT nebo Rokit?:-)

Příspěvek od hubert »

Hmmm zaujimave tvrdenie...

Poklop
Příspěvky: 1038
Registrován: 10 črc 2004 10:47

Re: Krk VXT nebo Rokit?:-)

Příspěvek od Poklop »

Tak jsem poridil Krk VXT8.
Prvni dojmy.
Hrajou podstatne niz nez B2031, takze pozor, kdo si mysli, ze B2031 hrajou hodne basy, .... nehrajou.
Dojem z analytickeho poslechu velmi dobry napric spektrem.
Za tu cenu by na krabici mohly bejt spravny informace.
Je tam totiz 40- 20kHz ale ma byt tusim 37Hz - 22kHz
Bedny jsou fakt tezky a mohutny.

Uživatelský avatar
c9000
Příspěvky: 1916
Registrován: 11 úno 2008 12:37

Re: Krk VXT nebo Rokit?:-)

Příspěvek od c9000 »

A maj divný středy který tam moc nejsou, spodní pásmo maj veliky to jo. Samozřejmě dělat se na TOM dá, to bez debat. Co si budeme říkat, o monitorech to není. Dobrej mix se dá udělat i na sluchátka. Jak psal Hammondus, taky mám Dynaudio, starší verzi BM5 MKI a oproti krku je to fakt placatá bedna, s takovým až "nezáživným" zvukovým projevem. Postavím vedle krky a všechno je najednou hezčí odspodu to fouká jiskrné výšky. Rozhodně to není špatná bedna, dle měření na GS má i poměrně rovnou charakteristiku :wink:

Odpovědět