CHCI KOUPIT SAMPLER DO STUDIA K CUBASE 4

Diskuse ohledně nákupů audiotechniky (mám si koupit X nebo Y)
Neural_I

Příspěvek od Neural_I » 26 lis 2007 17:08

ja sem akaie s6000 nedavno prodal, ne ze bych nebyl spokojenej, ale produkuju vetsinou samply takovyho bordelu, ze je jedno jestli je to ze softu nebo hw 8) osobne mam radsi HW, ale ...

jinak souhlasim s Ondrashem co se tyce kontaktu 3 tak me hrube, ale velmi hrube zklamal (ostatne kontakt 2 je taky naprosto vo hovne) a muj oblibenec je nadale batery 3, kterouzto shledavam naprosto bozi (coz naprosto nechapu pac je to z jedny dilny...) a zvukove pro me vede pred vsim co sem v softu zkusil a silne konkuruje HW + malinko ty saturace a je to nemaly zlo (upozornuju ze moje samply nejsou smiccovy ansambly ale megabordel ze satanovy dilny :twisted:

osobne bych si HW sampler nejradsi nechal, ale stal se pro me prepychem (ostatne mame v kapele s5000 + s6000 tak na co mit tri akaie zejo :o)

halion me nebavil, ale je fakt ze sem naposledy zkousel nejakou predpotopni verzi nekdy pred asi peti lety, kam se to vyvinulo nevim, zustavam u batery 3, pro me jasna volba, vystupy peru po ADATu primo do digipultu a resim tam, takze interni efektovku baterky vyuzivam max na trochu ty saturace, jinak na nic, takze kvalita efektu B3 me nezajima

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 26 lis 2007 17:25

Neural_I: zajimave. Battery 3 je totiz Kontakt 2 s jinym (orezanym) interfacem. Zvukovy engine je totozny. Rek bych, ze jadro pudla bude v tech internich efektech Kontaktu. Ja z nich pouzivam konvolucni reverb, taky saturaci a nekdy kompresor. Je fakt, ze filtry jsem v Kontaktu uz celkem opustil a snazim se ekvalizovat a filtrovat az necim externe. Nicmene pokud se ti libi zvuk co ti leze z battery a z efektu pouzivas jen saturaci, tak z kontaktu dostanes naprosto to same.

delay

Příspěvek od delay » 28 lis 2007 20:05

A co Ensoniq ASR-X Pro, co vy na to? Taky vyhozený prachy?

Odpovědět