Nákup - komplet studio (kompromis)

Diskuse ohledně nákupů audiotechniky (mám si koupit X nebo Y)
Filip

Re: Nákup - komplet studio (kompromis)

Příspěvek od Filip » 13 bře 2015 10:20

Zdravím, chcel by som sa spítať, Kde stiahnem FL Studio full version ? alebo taký niejaký program na muziku? Mal som Fl studio Demo version a mal som to nainstalované na Windows 8 , a poriadne som tam nemal ani beaty, samply nič.
Ak by ste boly dobrý a poslaly mi link na full versiu alebo tak.

Vopred Dakujem :)

Aidou

Příspěvek od Aidou » 28 bře 2015 21:31

Super, děkuji. Nahrávat vokály, ani připojovat kytary nebudu. Tak jako MIDI rozhraní by měla valit v pohodě. Jinak dal jsem na vás, začal studovat synťáky v FLS, paráda! Dají se s tím dělat zázraky, už to celkem i chápu jak to celé finguje. Tvořím ty ´´krémové´´ syntézy :)) a všechno co potřebuji. Pánové moc děkuji za váš čas a rozhodně rady nezbytně nutné k tomu aby se člověk v ničem někam pohnul.

K těm monitorům - jak to tak čtu, tohle bude potřeba poslechnout si přímo v obchodě a na tom základě něco zvolit.
Myslím že 20 tisíc korun bude furt jen kompromis, ale není kam hnát Zatím to není priorita. Njn zvuk je drahý koníček :)

Aidou

Příspěvek od Aidou » 28 bře 2015 22:02

Filip píše:Zdravím, chcel by som sa spítať, Kde stiahnem FL Studio full version ? alebo taký niejaký program na muziku? Mal som Fl studio Demo version a mal som to nainstalované na Windows 8 , a poriadne som tam nemal ani beaty, samply nič.
Ak by ste boly dobrý a poslaly mi link na full versiu alebo tak.

Vopred Dakujem :)
Kdyby si potřeboval poradit s FLS, nebo něco okolo toho dej vědět. Je to bomba věc :)

Odpovědět