Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Petr_Macháně

Re: Avatar - má verze k filmu

Příspěvek od Petr_Macháně » 30 led 2010 23:01

panaudio píše:Jsem si NAPROSTO jistej ! Varhan byl už zamlada nezaměnitelný. Zeptej se ho, že fakt nekecám.

:)
no to se ho optám:D

Sonority

Příspěvek od Sonority » 31 led 2010 05:48

Ono je moc hezke, ze se to da srovnavat s profi skladatelama. Sice ta hudba k tomu az tak moc nesedi, postupne ztraci smrnc (je to celou dobu ve stejnem duchu) a cela je trosku hudebne naivni, takove klise za klise (ale ty zabery ve filmu jsou klise vetsi), nic noveho mi to nerika, vechny ty motivy a melodie uz sou ve filmech tisickrat omlete.

Ja kdybych letel na drakovi, nebo co to tam bylo, navic s holkou humanoidem se kterou hodlam mit sex, tak bych chtel poslouchat neco adrenalinovejsiho a exotictejsiho. Tuhle hudbu bych si osobne spis predstavil u vzpominkoveho videa ze svadby v nejake lepsi spolecnosti, zpomalene zabery, plno okazalosti, nespoutane veseli v ramci presne daneho vzorce chovani, z nehoz zadny clen dane spolecnosti nesmi vybocovat, zabery na sampanske, limuzína a tak. Nebo spíš už u nějaké vyloženě pohádky, nějaké milé, pozitivní, kreslené, něco jako Lví král, kde všechno dobře dopadlo.

Ale to jsou prave jen takove drobne veci, ktere mi vyvstanou, protoze hledam primo v poslechu nejakou vadu, abych mohl rict, co zlepsit, pac je to tu na foru prave z toho duvodu. Kdybych se sam od sebe chtel na ten film podivat a tohle bych v nem slysel u toho lítání, tak se ani nepozastavim nad tim, ze je to neco na cem vidim nejakou vadu, ale vzal to jako soucast filmu na ktere neni nic, co by tam nemelo byt. U filmu pro celou rodinu a nenarocneho masoveho divaka je to uplne v pohode hudba, ktera je pri veku a potencialu autora musim rict ze super, navic zvukove je to taky paráda. Potrebuje to jen dozrat, nabirat zkusenosti a casem to bude jeste lepsi a lepsi.

Petr_Macháně

Příspěvek od Petr_Macháně » 31 led 2010 08:12

Sonority> Díky za dobrej názor, ale musím říct, že ta pasáž s tím šampaňským a svatbou mi k tomu vůbec neseděla:D kdiť z toho je snad jasnej hrdinskej motiv ( kladnej, nebojovnej, oslavnej ). No jestli se to nepovedlo vyjádřit tak nevim:D, uvidíme příště jak to dopadne.

Každopádně thx

Sonority

Příspěvek od Sonority » 31 led 2010 14:43

kladnej, nebojovnej, oslavnej - souhlasim. Jasne, vem si z toho meho, co se ti hodi a ostatni zmackej a hod do kamen. To co pisu, tak vubec nemusi byt, navic nejsem cílovka.

peteness

Příspěvek od peteness » 31 led 2010 18:29

Dokument o zviratkach, ne Avatar. Jinak dobry.

Petr_Macháně

Příspěvek od Petr_Macháně » 31 led 2010 19:10

Sonority píše:kladnej, nebojovnej, oslavnej - souhlasim. Jasne, vem si z toho meho, co se ti hodi a ostatni zmackej a hod do kamen. To co pisu, tak vubec nemusi byt, navic nejsem cílovka.
souhlas=) díka

demsky

Příspěvek od demsky » 31 led 2010 19:49

mne sa to hudobne velmi paci, ono je tazke v takej rychlej sekvencii zachytit atmosferu
toho co bolo a bude (film som este nevidel), kazdopadne drzim palce a nech ti vyjdu aj
skusky. na to ze je to library je to fakt super, kebyze som producent tak ta hned beriem
minimalne do Hallmarku :)
http://www.soundcloud.com/martindemsky | Kurzweil Forte | Arturia MatrixBrute

Odpovědět